dr n. med. Jerzy Baron

2,6
2,7
2,5

Bardzo dobry lekarz, zdecydowanie niekonwencjonalny, ale do rany przyłóż. Bardzo lubię wizyty, nie ma stresu, wymuszonego stylu profesjonalisty. Każdy problem wyleczony. Polecam

Polecam wszystkim. Lekarz dość bezpośredni, ale formułuje trafne diagnozy. Poza tym szczery i uczciwy w swoim zachowaniu co sprawia, ze można mu zaufav

Bardzo nieuprzejmy lekarz! Cały czas podniesiony ton głosu. Poszłam tylko, by obejrzał moje znamię które muszę wyciąć. Mówiłam mu, że NIE CHCĘ i NIE MOGĘ być teraz badana. Oburzył się i WYMUSIŁ na mnie badanie USG, bo inaczej nie dostałby pieniędzy za wizytę. Dopiero jak miałam ŁZY w oczach, to zmienił ton głosu. Bezczelnie na koniec powiedział: Mam nadzieję, że będę pierwszym Pani lekarzem do którego chętnie będzie Pani przychodzić. POPŁAKAŁAM SIĘ jak wyszłam.

POPŁAKAŁAM SIĘ jak wyszłam.

Nie polecam mamy przykre doświadczenie z panem doktorem zwlekal z postawieniem diagnozy niekorzystnej dla pacjentki mogło skończyć się bardzo źle gdyby nie konsultacja z innym lekarzem

Doktor, no cóż, nastawiony jedynie na kasę a dobro pacjentek w ogóle dla niego się nie liczy. Pokazuje swoją wyższość, mimo, że jego kultura osobista pozostawia bardzo wiele do życzenia. Badanie piersi nawet będąc w ciąży nie miałam przeprowadzonego, badania laboratoryjne musiałam robić we własnym zakresie ( koszt ok.500 zł), bo nie wystawia w ogóle skierowań, co jak się okazało jest bezprawne, bo NFZ gwarantuje pełną opiekę w ciąży. Czystość i higiena w gabinecie na Opolskiej to dramat, byłam w tym gabinecie 3 razy i więcej juz tam nie pójdę. ...

Nie polecam,
Dziewczyny uważajcie na ten gabinet !!!!!!!!!!

Profesjonalista z ogromnym doświadczeniem. Bardzo życzliwy, z zaangażowaniem odpowiada na każde pytanie i rozwiewa wątpliwości. Nie wyobrażam sobie być pod opieka innego lekarza. Polecam z całego serca.Anna R.

Nie polecam. Lekarz niedelikatny, obcesowy w podejściu. Nie zwraca uwagi na sugestie, pytania puszcza mimo uszu. Wizyta bardzo stresująca, a reakcja na ból spotkała się z WYŚMIANIEM przez lekarza.

Zaangażowany i miły lekarz, dba o pacjentkę. Wytłumaczy i rozwieje wszelkie wątpliwości. Trafnie stawia diagnozy. Polecam! :)

Nie polecam, mało ludzki, źle mówi o innych pacjentkach w gabinecie. Mało wie o nowościach i zmianach które zaszły w jego dziedzinie.

Nie mam zastrzeżeń jeżeli chodzi o podejście do pacjentki; kwestia fachowości wygląda dużo gorzej. Miałam poważny i b.bolesny stan zapalny. Kilka razy dostałam GYNALGIN, który mi nie pomagał. Pan dr nie zrobił mi żadnego badania dodatkowego. Ciągle usg i kolejna recepta.