lekarz Jerzy Bator

Myślę, że jak na warunki wałeckie pan doktor jest dość dobrym specjalistą w swojej dziedzinie. Od drugiej połowy ciąży prowadziłam ją u niego. Na jednej z comiesięcznych wizyt nie dał mi skierowania ani na mocz, ani morfologię i dziwił się po miesiącu, że badań nie zrobiłam. Na pytania odpowiada raczej fachowo i dość dobrze tłumaczy. Ma ogromne poczucie humoru i poświęca pacjentce (wizyta na NFZ) tyle czasu ile potrzebuje.

Odkąd moja małżonka po kilku latach przestała być pacjentką pewnego, znanego wałeckiego ginekologa zmienił się jej stosunek do lekarzy z tej dziedziny i to głównie dzięki Panu doktorowi J.Bator. Nie ma znaczenia czy wizyta prywatna czy z NFZ - zawsze miło i rzeczowo. Pełne wsparcie w trakcie każdej wizyty. Nigdy nie było odmowy! Prywatnie gość pełną klasą z dużym poczuciem humoru .. miałem okazję go poznać osobiście.

Nigdy nie spotkałam się z tak drogim lekarzem-170 zł za wizyte z dopochwowym usg.Byłam w ciąży,ciąży mi nie wykrył.Usłyszałam,że za kilka dni dostanę miesiączkę,natomiast dzwoniąc po długim czasie,aby umówić się na wizytę na nfz-potrzebowałam skierowania na bezpłatne badanie wr i hbs bo za 2 tygodnie miałam rodzić wyznaczył mi termin wizyty za 5 tygodni nie zważając na moje prośby.WNIOSEK-wizyta PRYWATNA pan doktor jest bardzo miły,wizyta NFZ zupełnie nie przyjemny człowiek,to tego nie kompetentny,skoro nie widział ciąży,mógł mnie chociaż na badania wysłać a nie twierdzić,że żadnej ciąży nie ma.Nie polecam

moje mamie wpisał w karcie ciąże bez zbadania usg,badania krwi czy moczu,ignorując wyjaśnienia pacjentki,że od kilku lat nie współzyje!!!mojej sąsiadce wmówił raka macicy bez biopsji i badania usg nawet!proponował w szpitalu publicznym zabiegi prywatne w swoim gabinecie.mi proponował przetestowanie wszystkich hormonów na rynku a jak powiedziałam ze boli mnie po hormonach ,wątroba i zwracam strasznie-powiedział,że lekarz od wątroby to drzwi obok.masakra jakaś!

Polecam d.Batora podchodzi bardzo profesjonalnie do wizyt,wyczerpująco odpowie na wszystkie pytania i poświęci dużo czasu na wizytę.NAPRAWDE POLECAM.

Lekarz godny polecenia, kompetentny,miły z poczuciem humoru.

Lekarz godny polecenia, kompetentny,miły z poczuciem humoru.

Świetny lekarz:)chodzę do niego już 5 lat:) jestem bardzo zadowolona, i na pewno będzie to lekarz prowadzący moją ciąże:)

wspaniały lekarz kompetentny miły wesoły odpowiada na kazde pytanie wyczerpujaco . dzieki panu doktorowi mam wspaniała córke 6 lat niedługo znowu wybieram sie do niego bo znowu mam problem z zajsciem w ciaze i wierze ze itym razem uda mu sie dobrac odpowiednie leczenie

bardzo przyjemny i odpowiedzialny lekarz prowadzil mi cala ciaze jestem zadowolona

Straciłam przez niego dziecko+++++Bo nie do patrzył sie infekcij ):):):Kiedyś był lepszym lekarzem ):):):