lek. dent. Jerzy Berezowski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Ja dziękuję Panu Doktorowi za Niemiecką precyzję i solidność. 27 lat trzymają się jego plomby na 11 zębach jakie mi leczył. Odkąd go pamiętam, to był surowy i zero empatii jak Ławrow (on nie jest Psychologiem, więc nie musi empatyczne, aż tak wysłuchiwać, po prostu działa, taki jego urok). Poza tym nic mu nie można zarzucić, jest szybki i skuteczny, po prostu nadaje się na wojskowego dentystę i tyle, ale to super specjalista chirurgii szczękowej z praktyką w Niemczech. Nie wiem jak teraz, bo ja miałem 33 dentystów w tym Kołchozie, ale nie oszukuje na materiale. Jakby połączyć Artyzm(doprowadzenia zęba do jego naturalnych walorów, takiego dzielenia góry zęba na 4 pagórki..., to daje super motyw do rozgryzania jedzenia) Stomatologa Krzaka (za to on daje tragiczne plomby...) i Pana Berezowskiego solidność w materiale( za to płaskie te plomby były, że mi zgryz to deformowało, bo ćwiczę fizycznie...), to bije wszystkich na łeb. Jedynie co pamiętam słuszną uwagę Pana Doktora, że zęby mam ściśnięte (już wiem czemu, mało piję wody i mało śpię). PS 8 semkę wyrwał mi w 1 sekundę tak precyzyjnie patrząc z Rentgena, że inny to by zamęczał, po prostu fachowiec. PS Jedno wiem do starszej dentystki nigdy nie pójdę, za to do Dentysty z doświadczeniem olbrzymim chętnie.

Nie polecam tego Rzeźnika ! Nie uprzejmy zęba wyrywal na siłę A pani Recepcjonistka wcale nie lepsza Jak nie jest to ich powołaniem to niech skończą pracę ! Omijajcie to miejscie z daleka !

Nie polecam tego Rzeźnika !
Nie uprzejmy zęba wyrywal na siłę
A pani Recepcjonistka wcale nie lepsza

Jak nie jest to ich powołaniem to niech skończą pracę !

Omijajcie to miejscie z daleka !

Wspaniały fachowiec! Miły sympatyczny ze świetnym podejściem. Jako jedyny chciał mnie przyjąć do usunięcia zęba z bólem. Polecam!

Nie polecam. Nie zna się na rzeczy,śmierdzi cygarami i naciąga na pieniądze.

Nie polecam. Nie zna się na rzeczy,śmierdzi cygarami i naciąga na pieniądze.

Usunęłam wczoraj dwa zęby pod jednym ropa zero bólu ,wspaniały lekarz ,polecam!!!!!!!

Lekarz i recepcjonistka nie do życia, z łaską przyjmują i twierdzą, że nie zakładają dokumentacji. Lekarz nie miły i z wyrzutem pyta po co się do niego przyszło. Ogólnie nie polecam. Byłem u niego 5 razy (niestety musiałem) i za każdym razem krzyczał o byle pierdołę. Nie chciał podjąć leczenia a skierowania nie chciał oddać.

Mój zabieg po pierwsze był bardzo bolesny a nie powinien. Potraktowana zostałam niegrzecznie (być może dentysta był zmęczony ale w takim razie nie powinien był mnie umawiać na 20. Poza tym zabieg był źle zrobiony odnowiło mi się to po niedługim czasie musiałam przejść przez to jeszcze raz. tyle,że zrobiłam to już u kogoś innego i jestem bardzo zadowolona.

rewelacja polecam!!!!! u takiego dentysty nigdy nie bylam nic nie bolalo:) az milo :)

Bardzo przepraszam za negatywna opinie z dnia 08.11.2012 pomylilam lekrzy

Bardzo przepraszam za negatywna opinie z dnia 08.11.2012 pomylilam lekrzy

uwaga ! uszkadza inne zeby zeby miec dalszego klijenta !!!!!!!!

uwaga ! uszkadza inne zeby zeby miec dalszego klijenta !!!!!!!!