dr n. med. Jerzy Białecki

Wspaniały CZŁOWIEK! Stanowczy i konkretny. Jego diagnoza i bezinteresowna pomoc uratowała moją nogę. Serdecznie Panu dziękuję i jestem dozgonnie wdzięczna. Płock spisał mnie na straty. Wszystko dobrze, tylko potrzeba czasu- tak mi mówiono przez półtora roku. Po operacji w Otwocku doskonale sobie radzę. Wciągu 6 tygodni kość się zrosła. Takich dobroczyńców jak Pan, dr Rak i dr M. Kogut życzę wszystkim potrzebującym pomocy.

Miałam ogromne szczęście, że trafiłam do dr-a Białeckiego! Jestem niezwykle wdzięczna, że poradził mi operację. Operowana noga błyskawicznie się regeneruje! Musiałam zostać na jego oddziale kilka dni dłużej, bo ujawniły się moje inne zdrowotne problemy i Ordynator niezwykle troskliwie i skutecznie nimi się zajął. To prawdziwy lekarz, patrzy na całego pacjenta. W moim wypadku miał fenomenalną intuicję i korzystał ze sprawnego zespołu innych lekarzy. Podobał mi się też sposób, w jaki Ordynator uczy - komentuje,zadaje pytania - młodych lekarzy (którzy są tam prawdopodobnie na stażu). Cały czas miałam do niego całkowite zaufanie. Dziękuję,Panie Doktorze! Życzę dużo zdrowia i sił!

Pan Doktor jest po prostu cudotwórcą. Nie rozumiem opinii, gdzie ludzie narzekają na gburowatość. Pewnie doktor zwrócił uwagę np. na brak ruchu a wy się obrażacie., Chcecie lekarza czy niańki, która będzie akceptowała złe nawyki?? Pan DR. Białecki jako ortopeda zmotywował mnie do podjęcia odpowiednich kroków w celu poprawienia mojego zdrowia na stałe, podjął się rzeczy, których inni lekarze nie chcieli. Jest wspaniałym fachowcem i miłym człowiekiem, ma duże serce do pacjenta i ogromną wiedzę. POLECAM TEGO LEKARZA!!!!

Doskonały lekarz , świetny specjalista. Jestem po wstawieniu endoprotezy 2-go biodra.....................,..............................................

Bardzo dobry lekarz. 4 razy operował moje kolana i czuję się świetnie. Dla mnie zawsze był miły i uprzejmy. Mam duże zaufanie do Pana doktora i poleciłabym każdemu.

Byłem hospitalizowany w Oddziale w którym Pan doktor Białecki jest ordynatorem. W mojej opinii ten lekarz powinien być zdegradowany do stanowiska co najwyżej salowego w tym szpitalu. Praktyki pana doktora są wręcz naganne. Otóż pan doktor przyjmuje prywatnie pacjentów, i jeśli któryś z nich kwalifikuje się do operacji, zaprasza do siebie do Oddziału II w Otwocku. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ w naszym kraju większość operatorów tak praktykuje, i przez społeczeństwo uznaje się tą patologię za normę. Każdy przecież zdaje sobie sprawę, że prywatna wizyta u lekarza, który ...

Byłem hospitalizowany w Oddziale w którym Pan doktor Białecki jest ordynatorem.
Praktyki pana doktora są wręcz naganne.
Każdy przecież zdaje sobie sprawę, że prywatna wizyta u lekarza, który dysponuje zapleczem szpitalnym, otwiera szeroko drzwi na salę operacyjną.
Mnie bulwersuje fakt, że pan doktor ma gdzieś kalendarz pacjentów zapisanych na planowe zabiegi poprzez Przychodnię przyszpitalną.
Bezczelnie wciska "swoich prywatnych" pacjentów, których przypadki nie są wcale bardziej pilne od tych którzy czekają grzecznie na swoją kolej.
Pacjenci chcący potwierdzić datę zabiegów, dzwonią w piątki od 13:00, gdy jest już plan operacji na nadchodzący tydzień, i słuchają od sekretarki Oddziału II pani Małgorzaty takich bredni, że uszy więdną. Sekretarka nawija przysłowiowy makaron na uszy, zmyśla i odprawia z kwitkiem biednych pacjentów którym nikt łaski przecież nie robi.
Sam byłem takim pacjentem. Mój zabieg opóźnił się o trzy miesiące. Tylko trzy miesiące, bo mieli mnie tam dosyć. Wiecznie wydzwaniałem, i się przypominałem.
Podsumowując. Nie miałbym pretensji o odwalanie "prywaty" na swoim Oddziale, ale mam ogromny żal, że doktor nie potrafi prowadzić kalendarza, który nie upokarzałby pacjentów, którzy leczą się przez Przychodnię przyszpitalną.
Zdecydowanie nie polecam, i bardzo mi przykro, że największym Oddziałem ortopedycznym, w najbardziej uznanym Szpitalu w tym kraju, zarządza osoba tak mająca gdzieś "nie swoich" pacjentów.

Przyszedłem do niego z dosyć powszechnym problemem ortopedycznym. Była to kontuzja. Był gburowaty, nieprzyjemny mimo iż była to płatna, prywatna wizyta. Oraz zwyczajnie okłamał mnie, chciał zakończyć moją karierę sportową popierając to pseudomedycznymi kłamstwami, w sytuacji gdy u dużo lepszych specjalistów zostałem uspokojony oraz obdarzony dobrą, specjalistyczną opieką. Opinie tego gbura zostały dosłownie wyśmiane! Nie polecam nikomu. Fatalny człowiek, fatalny lekarz.

Bardzo dobry operator! Ma sprawne i dobre ręce. Jest ordynatorem największego oddziału w szpitalu w Otwocku, wiec nie ma dużo czasu na pogawędki. Zawsze jest do niego kolejka więc czasu poświęca tylko tyle ile jest konieczne. Ale z całą pewnością nie lekceważy choroby pacjenta i stara się pomóc wedle najwyższych standardów. Polecam!

ten lekarz zmarnował mi 6 m-cy tylko na to żeby najpierw wystawić mi zaświadczenie że oczekuję na operację, a potem ośmieszyć mnie przed całym personelem i wywalić ze szpitala - taki oto to świetny lekarz. NIE POLECAM. bezczelny typ.

ten lekarz uratowal mi noge i zycie dzieki niemu odzyskalam sens zycia

ten lekarz uratowal mi noge i zycie dzieki niemu odzyskalam sens zycia