lekarz Jerzy Bruś

Laryngolog

Dzień dobry, Takiego lekarza nie spotkałam jeszcze nigdy..Pan Doktor bardzo komunikatywny, dokładny i profesjonalny. Wszystko dotyczące mojego przypadku wyjaśnione i omówione bardzo skrupulatnie. Nie zostałam potraktowana jak kolejny pacjent do "odklepania" regułki - wykazano duże zainteresowanie moim schorzeniem. Bardzo mi przykro, że nie wszyscy lekarze mogą się pochwalić takim podejściem.

Dzień dobry,

Lekarz godny polecenia!! Podejście do pacjenta - życzliwość, zainteresowanie, pomoc, wzbudza zaufanie, pacjent czuje się ważny. Będę polecała doktora Brusia wszystkim, zwłaszcza tym, którzy jak ja zdecydują się na zabieg przegrody nosowej.. dzięki podejściu doktora wszystko było łatwiejsze i znacznie milsze niż z góry zakładałam, dziękuję za to oraz dziękuję za profesjonalnizm i za tę dbałość o pacjenta, która teraz zdarza się naprawdę rzadko.. pozdrawiam serdecznie!

Przewlekła trzy!Iesięczna wydzielina z nosa nie jest dla Niego wielkim problemem. Badanie zatok wywalczyłem po kilku wuzytach. Na zdjęcie RTG które zlecił nawet nie spojrzał opierając się wyłącznie na opisie zdjęcia.

Polecam znajomym dr Brusia. Jest dokładny, zaangażowany w pacjenta, opanowany, spokojny. Ma też czas na rozmowę, okazuje zainteresowanie pacjentem-co jest dla mnie bardzo ważne. Jednocześnie szanuje opinie pacjenta w leczenium gdy nie zbiega się ono z jego zdaniem.

Pan Dr Brus najlepszy, bardzo uprzejmy lekarz, moja corka go uwielbia, wszystko wytlumaczy, bardzo dobrze leczy, mam pelne zaufanie do niego, dziekujemy!

Lekarz znakomity operował mojego syna i córkę a za tydzień bedzie mnie operowal.Jest bardzo kompetentny, miły i potrafi dobrze leczyć.Godny polecenia.

wspaniały człowiek leczył moją córką. dziękuję za wszystko co dla nas zrobił. godny polecenia zna się na swojej pracy.

Na pierwsza wizytę udało się nam dostać dość szybko, lekarz początkowo wzbudził zaufanie, skierował dziecko na badanie słuchu, przepisał leki i zalecił, by koniecznie przyjść na kontrolną wizytę za tydzień. Niby wszystko ok, ale schody zaczęły się dnia następnego, gdy na badanie słuchu nas nie przyjęto, bo Pan dr do konkretnego ośrodka wysłał zbyt małe moje dziecko, no ale badanie zrobiliśmy prywatnie w związku głuchych za 70zł, a na następna wizytę nie udało się zarejestrować telefonicznie o 8 rano, zaryzykowałam i pojechaliśmy prosić, by pan dr zerknął chociaż na wyniki różnych badań, ale wręcz wyrzucił nas z gabinetu, mówiąc ze ma katar i nie przyjmie nas, bo źle się czuje, niestety próbowałam kilka razy (czyli co czwartek) się zarejestrować, jednak panie w rejestracji właczaja telefon o godz. 8 i mówią"niestety nie ma już miejsca" i tak co tydz.... moze i wiedzę ma, ale raczej traktuje pacjenta bez żadnego zaangażowania, nie polecam

Poswiece na komentarz tyle czasu ile mnie pan doktor poswiecal na kazdej wizycie,a bylo ich 3- lacznie 9 minut. Nierzetelny lekarz,brak wywiadu, spieszy sie, nie trafia z lekami. Szkoda mojego pisania

Dziś byłam z wizytą u pana J.B i muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczona jeżeli chodzi o podejście do dzieci , moja córeczka po wizycie była radosna bardzo polubiła pana doktora , to jest to co powinien mieć każdy lekarz .. Podejście do ludzi nie zależnie w jakim wieku są ;)