Nie ocenię wiedzy czy doświadczenia, bo nie mieliśmy sposobności na dłuższe leczenie. Ale chciałam podziękować za ludzkie podejście, uśmiech i empatię, które przy okazji mojej wizyty były bardzo potrzebne.

Podzielam pozytywne opinie. Pan doktor nie dość że sympatyczny, przemiły, to jeszcze profesjonalny. Badanie delikate, szczegółowe porady dotyczące antykoncepcji, otwartość i akceptacja. Polecam!

Wizyta na NFZ, po której o doktorze Celerze mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach - nie spodziewałam się, że wizyta może się odbyć w tak przyjaznej atmosferze mimo mojego ogromnego stresu. Lekarz bardzo uprzejmy, subtelny, wyrozumiały w podejściu do pacjentki, podczas badania delikatny. Przeprowadził badania na miejscu, dał skierowanie na USG, wnikliwie podszedł do mojego problemu. Jestem pod wrażeniem, szczerze polecam.

Prawdziwy lekarz ,nie ściemnia mówi prosto ,umie rozładować stres byłam pierwszy raz jestem dziewicą na pewno tu wrócę 😊

W Kaliszu tylko do pana doktora na wizycie ginekologicznej dużo powie o wszystkim co dotyczy tematu,naprawdę polecam

Super lekarz ,miły kulturalny ,kompetentny .Niewielu w Kaliszu takich,jestem Jego pacjentka od lat i zawsze miał i robił USG aparat wysokiej klasy.Polecam

Ja Nie mam żadnych zastrzeżeń do pana dr Celera. Owszem ma specyficzne zachowanie. Ale da się przeżyć, nie przesadzajmy.. Zrobił na pierwszej wizycie wszystkie potrzebne badania. A na Koniec przepisał Tabletki Anty.

Ja Nie mam żadnych zastrzeżeń do pana dr Celera.
Owszem ma specyficzne zachowanie. Ale da się przeżyć, nie przesadzajmy..

Poszłam do dr Celera w celu potwierdzenia ciąży. Akurat do niego, bo był to najbliższy wolny termin na NFZ. Moja praca należy do dość szkodliwych, ale lubię ją i chętnie pracowałabym do końca ciąży, lecz przepisy tego zabraniają. Pan jednak stwierdził, że nic nie stoi na przeszkodzie, abym pracowała po 12 godzin w nocy na wysokich obcasach w pozycji stojącej i w dużym stężeniu dymu tytoniowego. Na pytanie o USG mające ostatecznie potwierdzić stan błogosławiony, dr Celer stwierdził, że możemy zrobić w każdej chwili, ale na NFZ należy się od 10 tyg, ciąży i również wręczył mi swoją wizytówkę "jakby coś się działo"...żal. Wiem tyle, co przed wizytą, czyli nic...Mogę się domyślać tylko, który to może być tydzień, nie mam karty ciąży, nie mam zaświadczenia do pracy, które jest wymagane, żeby mogli mi choć zmienić grafik. Dowiedziałam się tylko, że nie mogę pić, palić i brać, czyli tego, co wie każdy przedszkolak...

Polecam tego lekarza, duże kompetencje, lekarz z poczuciem humoru,poleca i pomaga dobrać środki antykoncepcyjne, wzbudza zaufanie.

Byłam pacjentką tego lekarza kilka latek temu. Nie polecam. Nakłonił mnie do prywatnej wizyty celem leczenia nadżerki bezpieczną i mało inwazyjną metodą. Miało się skończyć na trzech wizytach a na trzeciej usłyszałam "no, jest poprawa". Jak poprosiłam o tańsze leki antykoncepcyjne (nie było mnie stać na droższe), z wyższością mi tłumaczył sens stosowania tańszych leków, starszej generacji, porównując to do kupna pralki... Odpuściłam sobie tego Pana. Polecam o ile zmienił podejście do niezamożnych pacjentek;/