lekarz Jerzy Ciupek

Psychiatra

Lekarz przy przyjęciu nie okazał żadnej empati do pacjenta, był to przypadek nerwicy lękowej, lękami przed ludźmi. Pan przyjął na 10 minut gdzie w komputerze przesiedział całą wizytę i zadał kilka pytań dlaczego się boję, tez chce to wiedzieć. Powinna być terapia farmakologiczna niestety pan odmówił i powiedział że jest nie potrzebna i żeby kierować się do psychologa. Nic nie pomógł mimo że na wizytę trochę się czeka. Wypalenie i tyle, nie polecam.

Pan doktor uratował moje życie. Jestem bardzo zadowolona z jego leczenia. Specjalista z najwyższej półki, pełen zaangażowania , empatii. Polecam

Bardzo slaby specjalista. Nie ma pojecia o wspolczesnych uzaleznieniach. Nie interesuje go pacjent. Wypalony zawodowo. Nie polecam tego lekarza.