lekarz Jerzy Derkacz

Laryngolog

JESTEM ZDECYDOWANIE NA TAK! DOKTOR POLECONY PRZEZ BLISKICH ZNAJOMYCH. I MIELI RACJĘ. PEŁEN PROFESJONALIZM I SKUTECZNOŚĆ! DZIĘKUJĘ!

Świetny laryngolog. Poświęca wiele czasu pacjentowi. Zdiagnozował u mnie chorobę o której wcześniej nie miałam pojęcia. Wszystkim którzy poszukują świetnego specjalisty z ręką na sercu polecam właśnie doktora Derkacza.

chciałam podziękować doktorowi za podejście z sercem do mojego problemu. Przepisane przez pana leki pomogły mi już po 2 dniach brania. Dzięki Panu lepiej słyszę i ucho już nie boli. Dziękuję z całego serca panie doktorze Barbara

Barbara

DOKTORA DERKACZ POLECILI MI ZNAJOMI JAKO ŚWIETNEGO SPECJALISTĘ. OD 3 LAT MIAŁAM POWAŻNE PROBLEMY Z GARDŁEM. BÓL GARDŁA NIE DAWAŁ MI SPOKOJNIE ŻYĆ I FUNKCJONOWAĆ. NA SZCZĘŚCIE DOBRZY LUDZIE CZUWALI NADE MNĄ I POLECILI MI UDAĆ SIĘ DO DR DERKACZA, KTÓRY ZAORDYNOWAŁ MI SKUTECZNE LECZENIE. PO TRZECH LATACH MĘKI CZUJĘ SIĘ REWELACYJNIE. POLECAM WSZYSTKIM TEGO LEKARZA :)

Najlepszy laryngolog w Zamościu! Przekonałam się o tym mając do czynienie wcześniej z dwoma lekarzami tej specjalizacji (nie będę wymieniała nazwisk) Żałuję tylko, że nie udałam się do dr Derkacza od razu. Poprzedni lekarze nawet nie zlecili mi badań, które by wyjaśniły jaką dokładnie mam chorobę. Dr Derkacz po zbadaniu mnie powiedział, że potrzebne są dodatkowe badania. Wykonałam potrzebne posiewy, a na drugiej wizycie dostałam recepty na leki. Minęło zaledwie 5 dni, a czuję się już zdrowa. Dziękuję Doktorze i z całego serca Pana polecam!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Zamość"?

Jerzy Zawiślak

Laryngolog dziecięcy