lekarz Jerzy Dłuski

2,6
1,7
2,5
1,9

Mam mieszane uczucia co do tego lekarza,prowadzi moją ciążę od czerwca i zbadał mnie pierwszy raz dopiero pod koniec grudnia. Ma pretensje, że się źle czuję i nie mogę pracować, ale cóż może ten doktor tak ma. Generalnie nie polecam.

niecierpliwi się przy zadawaniu pytań, stosuje metody leczenia sprzed kilkudziesięciu lat. U mnie w ciąży leczył streptococus agalactiae (paciorkowiec)antybliotykiem, czego się nie robi. Antybliotyk należy podać matce w czasie porodu.

niecierpliwi się przy zadawaniu pytań,

cham i prostak, nic nie tłumaczy, ze wszystkim robi łaskę, nigdy więcej do niego nie pójdę.... masakra

Nie polecam wizyt u tego lekarza. Nie wiem jak zachowuje się podczas prywatnych wizyt, ale w przychodni jest oschły, nic nie tłumaczy, mówi bardzo szyderczym tonem. Wiem jedno nigdy więcej do niego nie pójdę.

Prowadził moja drugą ciążę. Tzw. lekarz z "łaski". O wszystko trzeba dopytywac bo sam nie czuje obowiązku informowania pacjentki, na dodatek NIEDELIKATNY!

Raczej małomówny i nieuprzejmy. Być może posiada dużą wiedzę, ale dobrze byłoby gdyby się nią dzielił z pacjentkę. PROWADZI MOJĄ PIERWSZĄ CIĄŻE - mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Zdecydowanie odradzam.Wadliwe założenie wkładki antykoncepcyjnej niemal skończyło się tragicznie.

Jestem bardzo zadowolona z opieki doktora. Jeśli widzi zagrożenie zdrowia pacjentki kieruje ją bez kolejki ani zapisu.Trzeba zadawać dużo pytań,bo doktor nie jest zbyt wylewny. Doktor jest trochę zarozumiały, ale poza tym godny polecenia...

Fakt, że jest małomówny i trzeba się o niektóre rzeczy pytać, ale oceniam go dobrze. Jest uprzejmy i sympatyczny.

Moim zdaniem Pan Jerzy Dłuski jest całkiem pożądnym lekarzem. Tylko, że trzeba się go też dopytywac o niektóre sprawy, bo nie ma w zwyczaju wszystkiego dokładnie wyjaśniac.