Jerzy Drzyzga

Byłam u pana doktora dwa razy i szczerze polecam wizytę u niego! Dawniej bałam się dentysty / rwania zębów, jednak Pan doktor poświęcił mi dużo czasu, znieczulił mnie fantastycznie. To świetny lekarz. Polecam!

Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy stomatologicznej. Tak solidnego lekarza dawno nie było w naszej miejscowości. Wyleczy solidnie, terminy sa elastyczne dla każdego. POLECAM

Bardzo polecam Pana dotora jest cierpliwy spokojny robi zabiegi bardzo dokladnie i profesjonalnie.100% satysfakcji

Lekarz na miarę wieku! Podczas zabiegu zero bólu, po również. Trochę tajemniczy, co nie wzbudza 100% zaufania. Jakby Pan Doktor był bardziej rozmowny i uprzedzał co przed i po było by super! Generalnie polecam, 100% profesjonalizm.

JA też byłam u Pana jak byłam w ciąży i nic przykrego mnie z jego strony nie spotkało(żadne nie miłe komentarze) był bardzo wyrozumiały jeśli chodziło o mój stan i nadzwyczaj delikatny.

idelany LEKARZ ! jak narazie na 30 wizyt bolało z 4 razy ! czyli malutko. zawsz emila obsłga. gdy prosze o przeniesieni wizyty nie ma najmniejszego problemu ( czesto bywam na nartach ) pan doktor Jerzy to rozumie i za kazdym razem moje spoznienia na wizyte akceptuje ! nie poznałem jeszcze lepszego STOMATOLOGA pozdrawaim ! polecam ! KAMIL M

pełen profesjonalizm !!! poświęca pacjentom dużo czasu, nawet jeśli coś wymaga większej ilości czasu przeprowadzam leczenie tak długo jak wymaga to dana sytuacja. miły, konkretny, komunikatywny, potrafi naprawdę doradzić i wybrać dla pacjenta najlepsze z możliwych rozwiązań - !!! również pod względem finansowym - nigdy nie spotkałam się by próbował na cokolwiek 'naciągnąć' - sprawia wrażenie że finanse to drugorzędny efekt wizyty a nie cel sam w sobie. pozdrawiam !!!

Byłam u pana doktora dwie godziny temu i szczerze polecam wizytę u niego! Poświęcił mi dużo czasu, troszczył się by zabieg nie był dla mnie bolesny - znieczulił mnie fantastycznie, udzielił niezbędnych porad po zabiegu. To świetny lekarz. Polecam!

Byłam u tego Pana w zaawansowanej ciąży niestety borowanie trzeba był dwukrotnie przerywać bo robiło mi sie słabo, co zresztą było niemiło komentowane. Zdecydowanie nie polecam ! Szczyt wszystkiego człowiek płaci ciążkie pieniądze za chamskie podejście- byłam tam tylko raz pierwszy i ostatni.