lekarz Jerzy Dudek

Lekarz rodzinny

2,6
2,5

Pan Dudek był przeze mnie oceniany jako najlepszy lekarz w okolicy. Niestety już się NIE NADAJE na to stanowisko. Z racji wieku powinien ustąpić komuś lepszemu i przede wszystkim młodszemu. Pamięć mu zawodzi. Źle wypisuje antybiotyki (jak w moim przypadku 3 razy: m.in przy silnym zapaleniu gardła- otrzymałam lek na serce, którego skutkiem ubocznym jest jego kołatanie) trzeba najpierw sprawdzać na co jest dane lekarstwo. W kolejkach czeka się po kilka godzin (średnio starsze Panie po 45min). Pełni raczej funkcję doktora-konfesjonału starszych Pań, jeśli nie udzieli się 'wsparcia finansowego- ciężko ...

Z racji wieku powinien ustąpić komuś lepszemu i przede wszystkim młodszemu. Pamięć mu zawodzi. Źle wypisuje antybiotyki (jak w moim przypadku 3 razy: m.in przy silnym zapaleniu gardła- otrzymałam lek na serce, którego skutkiem ubocznym jest jego kołatanie) trzeba najpierw sprawdzać na co jest dane lekarstwo. W kolejkach czeka się po kilka godzin (średnio starsze Panie po 45min). Pełni raczej funkcję doktora-konfesjonału starszych Pań, jeśli nie udzieli się 'wsparcia finansowego- ciężko cokolwiek załatwić, bo doktor staje sie nie miły. Dla osób pracujących za granicą, posiadających dokument S1 od razu mówię, że doktor grozi odmawianiem przyjęcia i kasowaniem za wizyty z racji "braku obowiązku przyjmowania osób nie pracujących w Polsce". Stanowczo stwierdzam, że doktor dawno już powinien był odejść na emeryturę.

Wszystkie negatywne opinie poprzedników zgadzają sie dosłownie .Stare spiewki...alzheimer niego jest tak zaawansowany ze zapomniał iśc na emeryture ! Trzyma sie tego stołka rękami nogami ! kasiorka....

starszy "PAN" który dawno powinien siedzieć w bujanym fotelu, strach sie spodziewać coż ciekawego wypisze na recepcie - nagminne pomyłki w wypisywaniu niewłaściwych lekarstw !!!!!!!!!!! O co tu chodzi? jak tak można ??????????

O co tu chodzi? jak tak można ??????????

Byłam u Pana Doktora, gdyż miałam nadciśnienie. Śmiało mogę powiedzieć, że jest lekarzem dobrym. Wszystko mi wytłumaczył, a należę do osób naprawdę dociekliwych w kwestii leczenia. Poświęcił mi sporo czasu i wcale nie chodziło mu o zarobek. Dobrał mi lekarstwa dobrze. Mogę szczerze polecić jego usługi. Ania N

Ania N

Witam. Ja osobiście nie mogłabym powiedzieć złego słowa na Pana Doktora. Jest bardzo kompetentnym lekarzem, a prawda jest taka że jedni są zadowoleni a inni nie ale dużo zależy także od podejścia pacjenta do lekarza a nie tylko od tego jaki jest sam lekarz.

szkoda czasu na komentarz:(chodzę już lata,ale chyba jest coraz gorzej-nawet podstawowych badań nie zleci:(

Polecam zdecydowanie. Bylam trzy razy i zajal sie w 100% moim problemem.Dal skierowania na kompleksowe badania, wytlumaczyl co, jak i dlaczego. Poswiecil mi dosc duzo czasu i zdecydowanie nie chodzilo mu o pieniadze.Duza wiedza medyczna i kultura osobista.Kasia.

Jeżeli chcesz być zdrowy to zdecydowanie omijaj tego Pana - wiedza z zakresu medycyny dawno mu wyparowała.

Typowy konował. Kiedyś był dobry ale teraz liczy się tylko kasa. Nie daje skierowań bo mu się to nie opłaca. A zresztą po co skoro jest nieomylny? Jego sztandarowe teksty do pacjęta: "TEŻ TO MIAŁEM", "MOJA MATKA TEŻ TO MIAŁA", "A CO PANI BY CHCIAŁA ŻEBY W TYM WIEKU NIC NIE BOLAŁO? MUSI BOLEĆ". Ludzie z Gorzyc wiedzą o czym piszę....

Mojemu synowi zawsze pomoże. Przepisuje skuteczne lekarstwa które pomagają i przede wszystkim nie drogie jak to moją w zwyczaju inni lekarze