lekarz Jerzy Duś

Internista, Kardiolog

Polecam pana doktora Duś. Jest bardzo sympatycznym i uprzejmym lekarzem. Pomógł mi , gdy inni lekarze odmówili mi przyjęcia.

Oceniam go bardzo pozytywnie. Wprawdzie nie byłam strasznie obłożnie chora i nie wymagałam kardiochirurgicznej interwencji, więc tez trudno powiedzieć, no ale na poziomie naszego miasta i możliwości powiatowego szpitala to postawa i wiedza Pana Doktora znajdują bardzo wysoką ocenę. Myślę, że odnalazłby sie również w wielkomiejskich szpitalach. A że jest przytym sympatyczny to bardzo dobrze i wzbudza zaufanie.

Co do osoby Pana Doktora to owszem jest uprzejmy, ale nie na tym polega leczenie. Jeśli pacjent jest chodzący to jeszcze próbuje się go leczyc, ale jak schorowana osoba w kwiecie wieku, przykłuta do łóżka od wielu lat znalazła się pod opieką lekarzy szpitala, w którym pracuje Pan Doktor została skazana na śmierc... To przykre, że nikt nie chciał udzielic informacji co się dzieje, jakie leki są zastosowane, lekarze wizytujący bronili się tym, że nie są lekarzami prowadzącymi i nic nie mogą powiedziec. Nie życzę nikomu przejśc przez taką traumę, w której straciłam najdroższą mi osobę, która poszła do szpitala z nadzieją, że za parę dni wróci do domu. Już nie wróciła...

Jestem zadowolona z wizyty u tego lekarza. Bardzo wyczrpująco tłumaczy, poswieca sporo czasu na osobe- stad wynika jedyny minus- czasem trzeba dlugo czekac w kolejce. Mimo to wart polecenia- nie zmienilabym pana doktora na innego.

Polecam tego lekarza. Bardzo uprzejmy i konkretny. Wszystko załatwione bez problemów.

Trudno powiedzieć. Bardzo miły, uprzejmy, ogólnie wzbudza zaufanie, nie wiem czy pomógł bo podobno nie było większego problemu zdrowotnego. Ogólnie średni