dr n. med. Jerzy Friediger

Chirurg ogólny, Proktolog

Lubię tego lekarza, cenię jego wiedzę, uprzejmość, zawsze jest miły dla pacjenta. Po jego wizycie czuję się zrozumiany i wszelkie dolegliwości znikają, Polecam wizytę u dr Friedigera. Trzeba przyjść i samemu się przekonać, Pozdrawiam Zenon

Pozdrawiam Zenon

Do doktora Friedigera warto iść,bo nieźle leczy i nie gdera. Uśmiech nie znika z Jego twarzy,ale chorobę zawsze zauważy. Polecam tego lekarza każdemu, kto na swe zdrowie uważa.

Do doktora Friedigera warto iść,bo nieźle leczy i nie gdera.
Uśmiech nie znika z Jego twarzy,ale chorobę zawsze zauważy.
Polecam tego lekarza każdemu, kto na swe zdrowie uważa.

Bardzo dobry lekarz, szybko znajduje przyczynę choroby,nie straszy lecz pociesza,bada delikatnie,słucha pacjenta, wie jak wyleczyć, czyli warto być jego pacjentem.

Miałem szczęście trafić do tego Lekarza, bo zostałem dobrze zdiagnozowany i wyleczony. W czasie wizyt Doktor był zainteresowany moimi dolegliwościami i wynikami badań,podtrzymywał mnie na duchu, a także radził, jak postępować, żeby się stan zdrowia poprawił.Czuję się znacznie lepiej i mam zamiar zacząć treningi na siłowni. Polecam Doktora F.

Przemily uczciwy, b.kompetentny, zastanawia sie nad czlowiekiem, moglby byc wzorem lekarza, jest delikatny, cieply, zastanawia sie nad caloscia organizmu, dlatego polecam

Super lekarz, Jego ręce czynią cuda! Jest uprzejmy, serdeczny i oddany pacjentom. Do tego jest uczciwy i prawdomówny. Takich lekarzy trudno spotkać!