lekarz Jerzy Gąciarz

Ginekolog, Ginekolog położnik

Z całego serca polecam doktora. Miły, uprzejmy, zawsze poświęca swoim pacjentom maksimum czasu. Kiedy byłam w szpitalu na łyżeczkowaniu po pustym pęcherzu płodowym, zajął się mną tak jak własnym dzieckiem. Ciągle pytał jak się czuje, podczas skurczy nie pozwolił mi cierpieć i polecił podać środek uśmierzający ból .Sam przeprowadził zabieg, wszytsko odbyło się bez powikłań. Lekarz po zabiegu przyszedł do mnie osobiscie sprawdzić jak się czuję, mimo że był już po dyżurze. Tak dobrego człowieka spotyka się rzadko. Nie mówiąc juz o tym, że kiedy zapomniałam zapłacić mu za prywatną wizytę, nawet nie pamiętał, że taka sytuacja miała miejsce! Poleca dr Gąciarza z całą odpowiedzialnością.

Fatalny lekarz. Pomimo prowadzenia ciąży, był głuchy na to co mówiłam przy przyjmowaniu mnie do porodu.

Rewelacja!! Gdyby nie dr Gąciarz to niewiadomo ile jeszcze męczyłabym sie na bloku! Rodziłam przez dwie zmiany lekarskie i urodzic nie mogłam. Przyszedł dr Gąciarz i w godzine było po wszystkim! Polecam z całą odpowiedzialnościa! Lekarz naprawde godny zaufania!

Bardzo miły i kompetentny lekarz!!!Wspaniała opieka w czasie ciąży i porodu-prowadził moje dwie ciąże.Szczerze POLECAM!!!

Porażka, był przy moim porodzie. Nie życzę żadnej kobiecie by wygniatał z niej dziecko tak jak ze mnie...........pan doktor dosłownie wyciskał ze mnie dziecko.......nie komentuje tego bólu.....sadysta do potęgi entej......

polecam, kompetentny, rzetelny. Tłumaczy dokładnie i zrozumiale.

polecam, kompetentny, rzetelny. Tłumaczy dokładnie i zrozumiale.

Na początku wydał mi się bardzo zdystansowany - ale jako lekarz kompetentny, mało mówił i tłumaczył ale potem zorientowała się, że on nie mówi jeśli nie trzeba - po co robić kobiecie nadzieje albo straszyć ją? lepiej nie mowić nic (chyba że zapyta - wtedy chętnie odpowiadał) A jak już było coś wiadomo w moim przypadku to więcej rozmawialiśmy. Polecam

nic do dać nic ująć - świetny lekarz !!!

nic do dać nic ująć - świetny lekarz !!!

jest wyniosły mało mówny o wszystko trzeba go wypytywać nie interesuje sie swoimi pacjentkami

Przepraszam jeśli tym komentarzem zrobiłem krzywdę panu doktorowi, ale sposób badania mojej żony podczas porodu jest nie do zaakceptowania. Przez Pana moja żona się poddała podczas porodu i po pełnym rozwarciu trzeba było ciąć. Mówiła mi, że bóle porodowe to dziecinna igraszka w porównaniu z bólem podczas Pańskiego badania. Nawet dr Sałata był o wiele delikatniejszy. Moim życiowym marzeniem było posiadanie licznego potomstwa. Żona odczuwa paniczny strach przed włożeniem czegokolwiek do pochwy i przed jakimkolwiek badaniem. Przepraszam pana, ale moja żona po Pana badaniu stała się innym człowiekiem, już chyba nieodwracalnie.