Nie jestem przekonana co do kompetencji Pana doktora. Byłam na wizycie 3 razy skarżąc się na zgrubienie w okolicach policzka/ucha. Pomimo tego, że zgrubienie było mocno wyczuwalne, bo sama doskonale wyczuwałam je palcami nawet od zewnątrz. Pan doktor zignorował moje sugestie i twierdził że problemu nie ma i może po prostu tak mam. Twarz raz na jakiś czas puchła, nie mogłam nawet jeść z bólu. Zostałam wysłana na RTG, który w tym przypadku nie pomógł w niczym. Na szczęście udałam się do innego laryngologa który potwierdził moje przypuszczenia, że jednak ...

Na szczęście udałam się do innego laryngologa który potwierdził moje przypuszczenia, że jednak coś tam siedzi i okazało się, że jest to kamień w śliniance przyusznej, potwierdziło to podwójne wykonanie USG.

Pan doktor zasługuje na najwyższy szacunek. Przez prawie 5 lat borykałam się z wiecznym zapaleniem zatok, kichałam, smarkałam i brałam tony antybiotyków. W końców trafiłam do tego lekarza, tomografia komputerowa głowy wykazała praktycznie zero drożności po jednej stronie nosa, krzywą przegrodę i przerost jakiejś kości. W każdym razie byłam przypadkiem dosyć skomplikowanym. Operację w Legionowie miałam rok temu i niezmiernie cieszę się, że się zdecydowałam. W szpitalu byłam w sumie dobę, nawet wyciąganie tamponów pooperacyjnych (czego się bardzo bałam) było dyskomfortem, ale z pewnością nie bolało. Pan Doktor wszystko mi tłumaczył, był cierpliwy i czułam się przy nim bezpiecznie. Bezwzględnie wiedział co robi.
Teraz cieszę się drożnym nosem, czuję wszystkie zapachy i nie muszę brać tony leków. Dziękuję Panie Doktorze!

Tata mojego kolegi mojego syna. Super lekarz. Bardzo miły. Godny zaufania.

Tata mojego kolegi mojego syna. Super lekarz. Bardzo miły. Godny zaufania.

Świetny lekarz, mam o nim BARDZO dobrą opinie. Przyjmuje w profesjonalnym szpitalu, operuje ludzi nowoczesnym sprzętem a do tego robi to w mega przyjemny dla pacjenta sposób. Tłumaczy, wyjaśnia, ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Zrobił mi wycięcie 2 torbieli, małżowiny nosa i przegrodę. Cały Mediq działa fajnie. Przed operacją przychodzi po człowieka anesteziolog do ostatniej chwili przed uśnięciem jak i podczas wybudzania czułem się bezpiecznie i komfortowo. Po operacji obaj lekarze odwozili mnie do sali. Świetne wrażenie, świetna robota, mega profesjonalnie.

operacja prostowania przegrody nosowej tacy lekarze to skarb naszej kasy chorych polecam wszystkim

Bardzo dobry specjalista w swojej profesji.Polecam

Bardzo dobry specjalista w swojej profesji.Polecam

Lekarz bardzo życzliwy, kompetentny, wspaniały chirurg

Lekarz bardzo życzliwy, kompetentny, wspaniały chirurg

Jestem mamą 6 letniej dziewczynki. Córka była operowana w Klinice MediQ w Legionowie ( wycięcie migdałków) przez DOKTORA GAŁKOWSKIEGO. To lekarz z powołania, profesjonalista w laryngologi i cieszący się ogromnym zaufaniem pacjentów, zarówno tych najmłodszych jak i starszych. Dodatkowo cechuje go ogromna troska o stan zdrowia wszystkich podopiecznych. Dziecko po zabiegu w ciągu dwóch godzin stanęło na nogi , biegało , nie odczuwało wcale bólu. Gorąco polecam wszystkim. Wybierajcie właśnie tego lekarza . To gwarancja w pełni udanego zabiegu, ogromnego profesjonalizmu , doświadczenia, opieki . Tacy lekarze jak Dr. Gałkowski ...

Jestem mamą 6 letniej dziewczynki. Córka była operowana w Klinice
powołania, profesjonalista w laryngologi i cieszący się ogromnym zaufaniem
pacjentów, zarówno tych najmłodszych jak i starszych. Dodatkowo cechuje go
ogromna troska o stan zdrowia wszystkich podopiecznych. Dziecko po zabiegu w
ciągu dwóch godzin stanęło na nogi , biegało , nie odczuwało wcale bólu. Gorąco
polecam wszystkim. Wybierajcie właśnie tego lekarza . To gwarancja w pełni
udanego zabiegu, ogromnego profesjonalizmu , doświadczenia, opieki . Tacy
lekarze jak Dr. Gałkowski laryngolog z MediQ to na prawdę wyjątek w naszej
polskiej rzeczywistości i powinni być szczególnie wyróżniani przez pacjentów.
Klinika ma wysoki stanadard nie tylko wyposażenia dla pacjentów , ale i opieki.
Pokoje są bardzo wygodne i nowoczesne. Jeszcze raz gorąco polecam.