Jerzy Ganczarski

2,6

Zawiodłam się na pierwszej wizycie zostałam odprawiona, mało zainteresowany pacjentem ,nie zrobił ze mna żadnego wywiadu o chorobie.

Bardzo dobry specjalista o ogromnym doświadczeniu i wspaniały człowiek, głęboko zaangażowany w proces leczenia pacjenta, nawet jeśli nie okazuje tego wprost w trakcie wizyty. Właściwie kieruje diagnostyką i leczeniem, wyczerpująco odpowiada na dodatkowe pytania. Jestem bardzo zadowolony z jego opieki i wdzięczny za jego wiedzę, wyczucie i umiejętności, które pozwoliły pchnąć proces diagnostyczny mojej choroby na właściwe tory.

Z całego serca nie polecam, Pan doktor robi łaskę że przyjmuje. Wprowadził mnie w błąd informując że podczas operacji guz został wycięty. Poszłam do innego endokrynologa i okazało się że wycięli ale węzeł chłonny, wyniki badań krwi to potwierdziły. Arogancki, nie sympatyczny a na moje pytania odpowiadał tak lub nie i to z wielkim zdziwieniem że ktoś chce znać stan swojego zdrowia.

Zdecydowanie polecam!! Doświadczony lekarz-sam wie co ma robić a co do opini ''THEA'' Lekarz nie jest od patrzenia tylko od leczenia i może nie lubi upierdliwych i zrzędliwych babsztyli które myślą że studia rolne i kurs robienia na drutach daje im prawo do wymądrzania się na tematy znane im tylko z serialu ''na dobre i na złe''. Tacy ludzie jak ty powinni trzymac sie z dala od szpitali i dobrych lekarzy. Jak przeczytasz moją opinie może wkońcu zrozumiesz że nie masz co chodzic do szpitali ponieważ jest to zbyt porządna placówka jak dla Ciebie . pozdrawiam:))

Zdecydowanie odradzam! Arogancki, kompletny brak zainteresowania pacjentem. W czasie dwóch wizyt nawet nie spojrzał na pacjenta(!!!). Na pytanie dlaczego nawe nie spojrzy i nie zapyta o stan zdrowia- odpowiedź : bo ja mam doświadczenie i nie muszę pytać. Wszystko widzę! Kpina, zaprzeczenie powołania lekarskiego! Omijać dużym kręgiem!