dr n. med. Jerzy Gieroba

Gastrolog

2,9

Bardzo miły i konkretny lekarz, dzisiaj robiłam pierwszy raz kolonoskopię na NFZ, wysłuchał, wyjaśnił i udzielił konkretnych porad. Dziękuję

Nie wiem skąd takie złe opinie. Robiłam gastriskopie na NFZ i jestem mile zaskoczona. Doktor żartował na początku co pomogło mi się odstresować a badanie przebiegło szybko i sprawnie.

Lekarz wgl nie słuchał co się mówi do niego, nie zadawał pytań.nie czytał dokładnie nawet wyników badań , które wcześniej były robione. Złe podejście do pacjenta , zachowanie jak by za kare tam siedział a nie chciał pomóc osobie zgłaszającej się do gabinetu.nie polecam

Bardzo zły lekarz, zainteresowany jedynie łapówkami. Dorabiał się również na nieetycznych badaniach w Klinice Gastroenterologii w PSK4. Robił potajemne badania o 1.00 w nocy na ludziach, którzy nie wyrazili zgody na badania naukowe, a potem podawał psychotropy co by o wszystkim zapomnieli. Usypiał całe sale pacjentów, żeby nie widzieli i nie słyszeli jak wynoszą uśpioną ofiarę - królika doświadczalnego do pracowni gastroskopowej, którą następnie zamykał na klucz i nikt nie wie co się tam działo. Dziwię się, że do tej pory nie poniósł żadnych konsekwencji, mimo że wiedziała o tym prokuratura i najwyższe władze szpitala. Strach do takich ludzi chodzić. Środowisko medyczne odradza jakichkolwiek kontaktów z tym panem

Pieniądze na wizytę u tego "lekarza" zdecydowanie wyrzucone w błoto. Nie przeprowadził żadnego badania, nie zapytał o tryb życia, dietę, o nic. A diagnoza na krew z odbytu - "to pewnie od siedzącego trybu życia". Tylko zaraz, skąd mógł wiedzieć, jaki tryb życia prowadzę, skoro nawet o to nie zapytał!? 90zł za 3 minuty, z czego przez 2 minuty tłumaczył mi jak trafić do zakładu, w którym to ON wykonuje kolonoskopie. ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYTY U TEGO PANA!

Miałam robioną kolonoskopię i jestem zadowolona z profesjonalizmu i podejścia do pacjenta

Jest najgorszym lekarzem , jakiego spotkałam w swoim ponad 50-letnim życiu!!! Dostałam skierowanie do gastrologa od lekarza rodzinnego i właśnie trafiłam na tego Pana. który nie był w ogóle zainteresowany postawieniem jakiejkolwiek diagnozy na moje schorzenia jelitowe, mało tego nie przejrzał żadnych moich badań , które jemu przedstawiłam. Wypisał mi receptę na lek dotyczący zupełnie innej choroby i bardzo drogi , w aptece okazało się, że powinien być przepisany na chorobę przewlekłą - byłby o wiele tańszy.Zlecił mi dodatkowe badania , które powinnam zrobić sobie komercyjnie( tak mi powiedział, bo przez fundusz są bardzo drogie). Także mam bardzo złe zdanie o Panu doktorze , jeśli chodzi o leczenie przez NFZ.

Koszmar nie lekarz - arogancki prostak którego nie obchodzi to co mówi pacjent ani co mu jest!. Żadnej diagnozy, a jedynie głupie i mało śmieszne komentarze! ZDECYDOWANIE NAJGORSZY LEKARZ JAKIEGO DANE BYŁO MI SPOTKAĆ!! Co dziwne ten pan jest podobno wyjątkowo miły jak przyjmuje prywatnie i zleca wtedy dodatkowe badania oczywiście dodatkowo płatne ale czego się nie robi w trosce o własną kieszeń??

Pan doktor jest bardzo kontaktowy i zawasze można z nim porozmawiać. Rozpoznał u mnie chorobę trzewną, mimo że byłem przez 5 lat leczony na zespół nadwrażliwego jelita. Obecnie jestem na diecie i wszystkie objawy minęły. Polecam.

Bardzo konkretny i bezpośredni. Przeprowadził dokładny wywiad i zalecił gastroskopie, która sam wykonał. Byłam bardzo zadowolona, badanie było przeprowadzone sprawnie z duża zręcznością i precyzją. Serdecznie polecam byłam bardzo zestresowana badaniem ale Pan doktor bardzo rozluźnił atmosferę. Dobry specjalista dla ludzi konkretnych i nie lubiących marnować czasu na użalanie się nad sobą. Diagnoza trafna, leczenie bardzo skuteczne.