dr n. med. Jerzy Gizło

Uwarzam ze doctor Gizlo powinen juz siedziec w domu i pilnowac wnukow.Moj tato zmarl z powodu komplikacji po Gastroscopy (krwawienie z opuszczki zoladkowej )Krwawienie mialo byc zatrzymane ,zostal wypuszczony ze szpitala z Hemoglobona 6,2 no ale niestety nadal krwawil.Zmarl po okolo 2 tygodniach bo wedlug opiny doktor Gizlo nadawal sie tylko na Hospicje a moj tato slabl ze wzgledu na wewnetrzne krwawienie ktore moglo byc ztrzymane Chirugicznie .!!!

Dr Jerzy Gizło uratował mi życie, był w krytycznych momentach przed i po operacji! Nie rozczula sie nad pacjentem, tylko działa! Bardzo doświadczony chirurg z pasją wykonuje swój zawód! Z całego serca dziekuje Mu za pomoc! Polecam

Super człowiek,umie się poświęcić dla dobra pacjenta.

Super człowiek,umie się poświęcić dla dobra pacjenta.

Lekarz z powołania, wspaniały człowiek. Myślę, że zawdzięczam mu dużo. Jest cieplym człowiekiem i dociekliwym lekarzem. Jedynym, który leczy ludzi nei oczekując niczego w zamian.

do niczego!!!!!!!! nigdy więcej nie skorzystam i nie polecam.

do niczego!!!!!!!! nigdy więcej nie skorzystam i nie polecam.

Cytuję słowa p.dr. pana nogi są do dupy i tylko głupi panu powie,że te rany się zagoją (zagoiły się) a do szpitala pana nie wezmę bo to jak przyjąć trędowatego.W trakcie badania ran jadł kełbasę!!!.Pana nogi są do amputacji i to jest tylko kwestia czasu jak panu zrobią się czarne itp...Mąż po tej wizycie załamał się całkowicie w nocy miał udar mózgu. Komentarz nie jest tu nawet potrzebny.

Jest bardzo dobrym lekarzem. Można na nim polegać.

Jest bardzo dobrym lekarzem. Można na nim polegać.