dr n. med. Jerzy Góral

Internista, Kardiolog

polecam z całego serca, uspokoił, wytłumaczył dokładnie co mi dolega, bardzo cierpliwy - nie denerwował się, gdy po raz kolejny o coś pytałam :)

To jest jeden z najlepszych lekarzy, z jakimi miałam w życiu do czynienia. Jest uważny, kompetentny, dobry diagnosta i bardzo miły człowiek. Podczas wizyty pacjent jest szczegółowo informowany o swoim stanie zdrowia. Lekarz poświęca mu tyle czasu, ile potrzeba.

Przemiły, kompetentny lekarz. Jasno wytłumaczył co dzieje się z moim sercem, a zarazem uspokoił. Bardzo przyjemna wizyta. Polecam z całego 'serca' ;)

Polecam z całego 'serca' ;)

Jest naprawdę niesamowity,nie spotkałam się jeszcze z takim lekarzem.Bardzo mądry-ogromna wiedza, inteligentny , dokładny, cierpliwy. Bardzo mi pomógł. Mam wrażenie, że każdemu pomoże. Jeśli ktoś ma poważne problemy kardiologiczne to tylko Pan doktor Góral.

Polecam tego lekarza. Bardzo uprzejmy, komtetentny,widac, ze ma indywidualne podejscie do kazdego pacjenta. Dobrze tłumaczy o dolegliwosciach.

Wciąż poszukujesz "Internista Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2
53-437 Wrocław

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Rafał Kleczyk

Internista
Gabinet lekarski
50-421 Wrocław

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław