Szkoda że nie mogę dodać 0, gdyż Pan doktor nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę . W przychodni do której chodziłam liczyła się ilość pacjentów a nie leczenie. Doprowadził do mocnego pogłębienia choroby , nie przeprowadził, ani nie zlecił żadnych badań . Wizyta trwała 3 minuty i było tyko można słyszeć następny. Nie polecam

Nie polecam

Lekarz godny polecenia, fachowość, szacunek do pacjenta. Jednym słowem, . Przychodnia ul.Szpitalna. Polecam, bravo

podziwiam za organizację pracy, tłumaczy przy wykonywaniu zabiegu ,bardzo sprawnie przeprowadza zabieg ,urzejmy, byłam w przychodni na Szpitalnej z NFZ.Dzięki bardzo calemu personelowi Ela

Być może w gabinecie prywatnym zajmuje się leczeniem, na fundusz niestety niewiele interesuje go pomoc pacjentowi. Wywiad właściwie nie istnieje, nie słucha co mówi pacjent, wystawia diagnozę tylko i wyłącznie na podstawie swoich pobieżnych obserwacji, których dokonał w moim przypadku rozmawiając przez telefon (dwukrotnie). Przez jego niefrasobliwość można mieć duże kłopoty, gdybym nie trafiła do innego lekarza mogłoby się skończyć tragicznie. Zdecydowanie trzymać się z daleka, chyba że jesteście już zdiagnozowani i czekacie na zabieg, bo ponoć operatorem jest dobrym.

Bardzo dobry lekarz. Trafne diagnozy i leczenie, w wieku 33 lat miałem żylaki na nodze jak u 70 -o latka. Piankowanie pomogło, bóle minęły. To było 8 lat temu.

Kompetentny, pomocny przyjmuje w przychodni chirurgicznej na szpitalnej.

Kompetentny, pomocny przyjmuje w przychodni chirurgicznej na szpitalnej.

nie kulturalne zachowanie wobec pacjentów, przepuszczanie znajomych bez kolejki prywatne wizyty w gabinecie ważniejsze od pracy w państwowej placówce

nikt nie pisze otym lekarzu dlaczego.ten lekarz niema żadnej opini

nikt nie pisze otym lekarzu dlaczego.ten lekarz niema żadnej opini