Jerzy Hołowczyc

Doktor z sukcesem poprowadzil moje obie ciaze zakonczone cc. Od samego poczatku wszystko jasno tlumaczyl i wyjasnial. Zawsze poswiecil wystarczajaca ilosc czasu, nigdy nie zbywal i nie pospieszal. Lekarz z długoletnim doswiadczeniem, kompetentny i rzeczowy a przy tym bardzo sympatyczny i uprzejmy. Duzem atutem jest rowniez krotki czas oczekiwania na wizyte i nie wygorowana cena wizyty. Polecam z calego serca.

Jak dla mnie super lekarz. Byłam pod opieką doktora przez całą ciążę bliźniaczą. Zawsze miły i uśmiechnięty. Wszystko wytłumaczył co mnie nie pokoiło. Zawsze mogłam zadzwonić o kazdej porze kiedy coś się działo.. Po porodzie też do mnie przyszedł jak miałam kryzys. Porozmawiał wytłumaczył itd. Dla mnie naprawdę wspaniały czlowiek

koszmarny lekarz i szkoda gadać, że jest ordynatorem szpitala - gorszego rzeźnika od niego nie znałam ... bez badań daję diagnozę i proponuje wycięcie całej macicy bo miałam torbiele na jajnikach ... i proponuje tabletki za 800,00 zł bo pomogą uratować jego portfel - który okazały się zbędne, bo torbiele były bardzo duże i tabletki nic by już nie pomogły - pieniądze wydane w błoto i to nie małe - NIE POLECAM !!! Uciekajcie od niego dziewczyny i nie polecam porodów w Zielonej Górze u takiego lekarza jak on ...

Wspanialy lekarz. Prowadzil moje 2 ciaze od poczatku do rozwiazania. Ma podejscie do rozhisteryzowanych pacjentek takich jak ja :)

wypisał skierowanie do szpitala w celu zdiagnozowania przyczyny bólu,po niekompletnym wykonaniu badań wypis do domu bez właściwej diagnozy

Polecam, chodzę do niego od paru lat i naturalne było dla mnie to, że będzie prowadził moją ciążę. Gdy sie dowiedziałam, że jestem w ciąży bylam zaskoczona, przestraszona, a on potrafił do mnie podejśc, mnie uspokoić. Wszystko dokładnie i spokojnie tłumaczy, wiem co będzie badał, wiem co mnie czeka i wyjaśnia wszystkie moje wątpliwości.

Dla mnie był bardzo miły, uprzejmy. Wszystko tłumaczył co i jak dlatego polecam go serdecznie

Fantastyczny lekarz - pełen pasji, poświęcenia i kompetencji. Polecam!

Fantastyczny lekarz - pełen pasji, poświęcenia i kompetencji. Polecam!

Wspaniały lekarz, wybrałam tego lekarza do prowadzenia ciąży. Jest miły delikatny, zawsze tłumaczy co będzie robił po co i dlaczego, spokojny i wyrozumiały. Niestety ciąża nie rozwinęła się prawidłowo ale dzieki panu doktorowi przeszłam przez te traumatyczne zdarzenie trochę spokojniej bo pomimo iż nie byłam na oddziale pana doktora to interesował się moim przypadkiem i tylko on od początku do końca mi wszystko wytłumaczył oraz podszedł do tematu z należytym szacunkiem.

To kawał chama, wszystko wie najlepiej, podważa opinie innych lekarzy prowadzących ciąze. Podobnie jak koleżanka miałam wskazania do cesarki i zaczeło sie. To był koszmar. Męczył mnie 10 godzin na sali porodowej po czym stwierdział faktycznie moze ma byc cesarka, ale czekał dalej. Dziecko dostało 1 pkt Apgar, córka miała niedotlenienie, do lekarzy jeżdze do dnia dzisiejszego. Nie polecam naprawde kawał chama, sam niech urodzi i zoaczy jak mu rozywa penisa to moze wtedy zmieni swoje podejście. Kobiety sa istotami które rodzą dzieci a lekarze sa żeby uśmieżać i ból i pomagac w czasie akcji porodowej a nie szkodzić. Odradzam mysli ze jest królem i Panem porodówki.