lekarz Jerzy Jakubowski

Ginekolog

Wybrałam Doktora przez pozytywne komentarze na tej stronie i nie żałuję :) Pan Jurek jest przemiłym lekarzem z poczuciem humoru. Nie ma tutaj mowy o jakiejś krępacji czy niedomówieniach. Jestem w ciąży i jednocześnie korzystam z konsultacji na NFZ, ale lekarz u którego prowadzę od początku ciążę nie spełnia moich oczekiwań. Doktor Jakubowski wszystko na spokojnie wyjaśni, o wszystkim poinformuje i dokładnie wykona badanie USG. W razie jakichkolwiek wątpliwości nie pozostawi bez odpowiedzi. Wizyta nie odbywa się z zegarkiem w ręku przez co wiem, że poświęcono mi tyle czasu ile potrzebowałam :)

Lekarz godny polecenia,ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Jest bardzo uprzejmy i mily. Widać ze pracuje z powołania. Polecam :)

Polecam :)

Pan doktor Jerzy Jakubowski jest naprawdę wspaniałym lekarzem, jest bardzo troskliwy i dba o swoich pacjentów. Doktor Jakubowski jest bardzo dobry w tym co robi, potrafi odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Chcę serdecznie podziękować doktorowi za to, że był przy mojej operacji, poród przebiegł bardzo szybko i bez komplikacji. Pan doktor Jakubowski to wybitny doktor, którego bardzo polecam jest godzien zaufania. To doktor z prawdziwego powołania:)

Wszystkim polecam tego lekarza. Mam wrażenie, że kto jak kto, ale on na pewno nie minął się z powołaniem. Jest uprzejmy, fachowy, dowcipny, spokojny, rzeczowy, profesjonalny. Nie ma mowy o skrępowaniu, kiedy jest się u niego na wizycie. Pan doktor prowadził i odbierał dwie moje ciąże (rodziłam drogami natury), był przy mnie cały czas, pomagał. Dzięki niemu urodziłam błyskawicznie i nic się nie bałam!

Nie da się tego doktora nie lubić, swoją postawą bardzo ociepla atmosferę wizyty. Dzięki takiemu podejściu znika jakikolwiek stres związany z badaniem. Doktor zadbał abym wyszła z gabinetu bez myśli, że może czegoś nie wiem lub mam wątpliwości a tego było mi potrzeba, ponieważ byłam bardzo zaniepokojona moim stanem zdrowia i objawami długo nieustającymi. Można zdecydowanie doktorowi zaufać.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo