lekarz Jerzy Jakubowski

Super diagnosta konkretny . Diagnoza irydologiczna 100% potwierdzona wynikami badan. Polecam ! Byłam kiedyś u irydologa z Ukrainy który przyjezdzal do Piotrkowa T tragedia brak kompetencji itrujacy oddech

Beznadziejny lekarz, z dala od niego,nie potrafi leczyć ludzi!!! Zero zainteresowania pacjentem, nie obejrzy, nie zbada, nie zleci dodatkowych badań, przepisuje leki w ślepo. Lepiej pójść do innego specjalisty, nie polecam!!!!

Zdecydowanie polecam miałem problemy z szyją i kręgosłupem,praktyka manualna najwyższa półka fachowa, jednym słowem facet niesamowity już nic nie dolega:)

jednym słowem facet niesamowity już nic nie dolega:)

trafilam na tego lekarza zimá 2011,przyjmowal mnie w izbie przyjéc wágrowieckiego szpitala,trafilam tam z silnymi dolegliwosciami neurologicznymi wymagajácymi pozostawiennia na obserwacji bádz tez przewiezienia do innego szpitala na szybká diagnostyké glowy.TO jak potraktowal mnie ten czlowiek przechodzi wszelkie granice,weterynarz lepiej traktuje mojego psa niz on podszedl do mnie-do czlowieka w potrzebie.NIE ZBADAL MNIE,SIEDZIAL TYLEM DO MNIE,A JA SIEDZIALAM Z ZABURZENIAMI ROWNOWAGI I ODCZUCIEM DRETWIENIA TWARZY,A ON WYPISYWAL SOBIE COS W PAPIERACH,BO TO BYLO WAZNIEJSZE NIZ JA.NIE ZAWOLAL NEUROLOGA NA KONSULTACJÉ,NIE OBADAL MNIE,BEZCZELNIE MNIE SPYTAL JAKIE MAM ZRENICE,POWIEDZILAM MU ZE JEST BEZCZELNY I ZE JA SWYCH ZRENIC NIE WIDZÉ,NIE PODSZEDL ABY ZAJRZEC W OCZY,KAZAL ZROBIC 2 ZASTRZYKI PRZECIWBOLOWE KTORE NIC MI NIE POMOGLY I POWIEDZIAL ZE MAM SIE UDAC NA SZPITALNY ODDZIAL RATUNKOWY W POZNANIU NA LUTYCKÁ,BO ON MI NIE POMOZE i w razie pogorszenia dolegliwosci mam sie do nich nie glosic,co za gbur!!!!!mogli mnie zostawic na obserwacji,mogli mnie sami przewiezc karetka na diagnostyké glowy do POZNANIA ALE ten lekarz odeslal mnie z kwitkiem do domu,bez skrupolow,zostalam bez pomocy szpitala,bez pomocy lekarza JAKUBOWSKIEGO.