dr n. med. Jerzy Jankau

Chirurg plastyczny

Pan doktor zrobił mi piękny nowy cudowny nos. Super specjalista i bardzo miły człowiek. Szczerze polecam.

Rewelacyjny, profesjonalny ale i bardzo sympatyczny lekarz. Dzięki niemu mam piękne piersi. Polecam !!!

fajny,wyluzowany,profesjonalista w 100% Polecam.

fajny,wyluzowany,profesjonalista w 100% Polecam.

Doktor robił mi uszy, dość skomplikowany zabieg, który polegał na korekcji odstawania (jedno ucho) oraz zmniejszeniu małżowiny poprzez wycięcie klina chrząstki w górnej części ucha i ponownym zszyciu (oba ucha). Już na pierwszej konsultacji lekarz wzbudził we mnie całkowite zaufanie, a sam zabieg przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie. Tutaj na podziękowania zasługuje również asystentka pana doktora - Pani Małgosia :) Jeśli chodzi o Pana doktora to trafiłam na niego całkiem przypadkowo, sugerując się opiniami na forum, lekarz bardzo konkretny, udzielił mi odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a było ich bardzo dużo, i uwaga, odbiera telefony od swoich pacjentów!!! A teraz już wiem że Dr hab. n. med. JERZY JANKAU TO PROFESJONALISTA I NAJLEPSZY CHIRURG PLASTYK NA WYBRZEŻU!!!! wyleczył nie tylko moje kompleksy ale także moją duszę!!!! dziękuję za wszystko co dla mnie zrobił !!!! dla niego to pewnie tylko praca a dla mnie to szansa na NOWE ŻYCIE!!!!!! DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA PANIE DOKTORZE!!!! będę wdzięczna do końca życia... K.L. jeśli ktoś ma podobne kompleksy do moich i chciałby znać więcej szczegółów to z chęcią odpowiem na maila: panikuntakinte@tlen.pl

Zabieg robilam u pana doktora Jankau w grudniu 2012 metoda TRAM. Jestem baaaardzo zadowolona.Jest to czlowiek kompetentny, profesjonalista w swoim fachu. Do kazdego zabiegu podchodzi indywidualnie, na wszystkie pytania odpowiada.Z czystym sumieniem moge polecic Go kazdej kobiecie.Swietny specjalista.

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Gdańsk"?

dr
Dariusz Wyrzykowski