dr hab. n. med. Jerzy Jarski

W końcu trafiłam na lekarza z powołania.Dla mnie najlepszy ginekolog w Koszalinie.Kobiety szukają w innych miastach nowoczesnych rozwiązań,a mają takiego lekarza z takimi umiejętnościami pod nosem.

Bardzo niemiły człowiek. nikomu nie polecam. Poniewczasie skojarzyliśmy z żoną że to również ten bohater od wzywania policji do matki nie chcącej szczepić wcześniaka. Nigdy więcej.

Bardzo niekompetentny lekarz,potrafi wmówić pacjentce chorobę i leczyć pacjentkę na schorzenie, którego inny lekarz nie potwierdza, wmawia nadżerkę, której nie ma w cytologii, albo jest ślepy, albo pazerny na kasę, albo niedouczony, sądzę z zachowania człowieka,że wszystko naraz szczerze odradzam i przestrzegam.

Byłam u doktora pierwszy raz i zobaczył to czego nie widziało trzech poprzednich lekarzy , u których byłam. Zrobił badanie usg dopochwowe, badał palcami, dostałam wydruk z usg i zostałam skarcona za to, że od poprzednich lekarzy nie żądałam dokumentacji medycznej z wykonywanych badań. Owszem, Pan doktor jest specyficzny ale ważne, żeby był takim specjalistą, któremu mogę zaufać i siebie powierzyć. W niedługim czasie wybieram się do niego ponownie i mam nadzieję, że się nie zawiodę na kolejnym lekarzu.

Ten Pan z tytułem doktora i na stanowisku ordynatora wmawia pacjentce guza, którego nie ma .Na zdrowej kobiecie wykonuje makabryczną w skutkach operację, bez żadnych skrupułów i uzasadnienia medycznego wycina jej zdrowe narządy, rujnując jej tym całkowicie zdrowie i życie. Tak postępuje tylko sadysta, a nie człowiek , a co dopiero lekarz, który ma pomagać a nie szkodzić i okaleczać. Natomiast ja, oszukana przez niego pacjentka swoich praw mogę dochodzić tylko w sądzie. Ta opinia ma być wskazówką dla innych pacjentek.

Poroniłam. Bardzo to przeżyłam. Pan Jarski potraktował to jako kolejny przypadek i wypiął się na to, że umierałam z rozpaczy. Wyszłam z sali tuż po usg gdy usłyszałam zimne "brak wskazań tętna płodu". Nawet nie zapytał czy pomóc, nie pocieszył jednym dobrym słowem... Szłam na salę sama, chwiejąc się na nogach... To zimny człowiek. Nie polecę tego pana żadnej kobiecie.

To zimny człowiek. Nie polecę tego pana żadnej kobiecie.

BARDZO NIEKOMPETENTNY LEKARZ NIEMIŁY NIE POTRAFI ODRÓŻNIĆ POLIPA OD MIĘŚNIAKA TORBIEL OD GUZA NA PYTANIA O CHOROBIE ZACHOWUJE SIĘ TAK JAKBY KAŻDA KOBIETA KOŃCZYŁA STUDIA MEDYCZNE I SAMA POWINNA WIEDZIEĆ CO JEJ DOLEGA I JAK TO LECZYĆ.BYŁAM DWA RAZY I DWA RAZY NIE TRAFIONA DIAGNOZA.OMIJAĆ TAKIEGO LEKARZA SZEROKIM ŁUKIEM. TO Że KTOŚ MA dr n.medycznych nie znaczy że jest dobrym lekarzem.

BARDZO NIEKOMPETENTNY LEKARZ NIEMIŁY NIE POTRAFI ODRÓŻNIĆ POLIPA
OD MIĘŚNIAKA TORBIEL OD GUZA NA PYTANIA O CHOROBIE ZACHOWUJE SIĘ
NIE TRAFIONA DIAGNOZA.OMIJAĆ TAKIEGO LEKARZA SZEROKIM ŁUKIEM.
TO Że KTOŚ MA dr n.medycznych nie znaczy że jest dobrym lekarzem.

KRÓTKO MÓWIĄC dR HAUS :)) NAPEWNO POWINNY OMIJAĆ PANA DOKTORA KOBIETY PRZEWRAZLIWIONE NA SWOIM PUNKCIE,MA SPECYFICZNE POCZUCIE HUMORU,ALE JEST KONKRETNY,PROFESJONALNY I GOTOWY ODPOWIEDZIEĆ NA KAZDE PYTANIE,NIE ŻAŁUJE CZASU DLA ZADNEJ PACJENTKI,GODNY ZAUFANIA.

Nie wiem jak pisać,żeby nie urazić czytających.. Kto temu "lekarzowi" dał dyplom?.. Jeśli chodzi o poczucie humoru, to źle trafił.Ścinałam go równo. To była kolejna wizyta, więc już wiedziałam, na co mogę liczyć.2 lata temu przepisał mi popularny duphaston, ale nie ostrzegł przed możliwymi nastepstwami.A były tak silne,ze trwaja nadal.W ulotce wszystko jest napisane i ja to miałam. Kiedy prosiłam go,żeby przepisał mi coś na odwrócenie m.in. duszności - wyśmiał mnie i niemal popukał w czoło. Chamidło jakich mało. Wmawia mi,że jestem bezpłodna, a dziecko, które urodziłam, to ewidentny cud. No tyle to i ja wiem, tak go kocham :)
Kolejna rzecz- wynalazł po raz kolejny polip w macicy. Twierdzi,że cykl nie może trwać mniej niż 26 dni. Hmm, to jak funkcjonuję ja i moje znajome?..
Pan ma słowotok, nie odpowiedział konkretne na ani jedno moje pytanie. Przełykając nadmiar śliny snuł historie i głupkowato się uśmiechał. Odwoływał się do mojej intuicji, jeśli chodzi o WYBÓR zabiegów ginekologicznych. I tym mnie zabił. No nic, czas się przebranżowić i zostać wróżką.
Podsumowując- drogie potencjalne pacjentki, omijajcie tego pana z tyloma tytułami duuuużym łukiem.

leczyłam się u doktora Jarskiego nie mogłam zajsć w ciąze wyleczył mnie i teraz mam blizniaczki lekarz przy kazdej wizycie był miły nawet gdy potrzebowałam coś dzwoniłam do niego o pomoc a po porodzie zadzwonił do szpitala w Koszalinie w którym rodziłam czy wszystko ze mną dobrze i czy dzieci są zdrowe naprawde polecam tego lekarza