dr hab. n. med. Jerzy Jarząb

Alergolog

Obecnie leczę się u prof. Jarząba. Jest to bardzo dobry lekarz, przede wszystkim rozmawia ze mną, słucha co mam do powiedzenia i w przeciwieństwie do wielu lekarzy pozwala sobie zasugerować nowe pomysły dot. leczenia mojego problematycznego przypadku. Leczy i bada mnie na wielu "frontach". Jest to osoba godna polecenia, profesjonalista i lekarz z powołania.

wspanialy lekarz bardzo bym go polecil tym co potrzebuja takiej pomocy

wspanialy lekarz bardzo bym go polecil tym co potrzebuja takiej pomocy

Trafiłam do Pana doktora z moja dwuletnią córką, u której pediatra stwierdził AZS. Pan doktor dokładnie i fachowo wyjaśnił na czym polega choroba. Poinstruował mnie co mam robić by unikac wypeysków na skórze dziecka. Odpowiadał na każde moje pytanie i polecił inne leki niż sterydy! Za co będę mu dozgodnnie wdzięczna...

Witam, Wiele lat temu trafiłam na tego lekarza z moja dosc nietypowa alergia pokarmową. Przez 16 lat mojego zycia nikt nie potrafił zdiagnozować przyczyny uczulenia. Temu lekarzowi sie to udało:-) Od 14 lat unikam tego co mnie uczulało (a objawy alergii były bardzo dotkliwe) i nareszcie mogę żyć normalnie.

2 lata temu wyleczylem sie u Jarzaba z alergii z ktora walczylem 7 lat

2 lata temu wyleczylem sie u Jarzaba z alergii z ktora walczylem 7 lat

Bardzo kompetentny i mily lekarz,co obecnie jest przez pacjenyow doceniane. poswieca duzo czasu na wywiad i proponuje spokojna kuracje.

Bardzo kompetentny i mily lekarz,co obecnie jest przez pacjenyow doceniane.
poswieca duzo czasu na wywiad i proponuje spokojna kuracje.

...łagodność i cierpliwość.......

...łagodność i cierpliwość.......