dr n. med. Jerzy Keppel

Dajcie spokój kobiety..Doktor nie jest waszym mężem i nie będzie się bawił w paplaninę. Liczy się konkret, fachowość...czegóż więcej chcieć... Pogadać godzinami ...do koleżanek. Ma dyplom,ma doświadczenie,ma fach i to powinno się liczyć najbardziej... Nie jest zupą pomidorową do lubienia....ma leczyć... I robi to świetnie!!!! Ordynatorem nie staje się z przypadku😁

Ma dyplom,ma doświadczenie,ma fach i to powinno się liczyć najbardziej...
Nie jest zupą pomidorową do lubienia....ma leczyć...
I robi to świetnie!!!!
Ordynatorem nie staje się z przypadku😁

Najpierw wypowiem się w kwestii wizyt prywatnych. Bez zastrzeżeń jeżeli chodzi o fachowość, ale moja ciążą była bezproblemowa. Z drugiej strony, kiedy nie potrafił rozwiązać problemów mojej koleżanki z zajściem w ciążę, bez mrugnięcia okiem wysłał ją do specjalistycznej kliniki. A to z pewnością świadczy o profesjonalnym podejściu do pacjentki. Jeżeli chodzi o szpital, Jego wizyty nie różniły się od wizyt innych lekarzy. Jeżeli pacjentka oczekuje wyjątkowego traktowania, powinna (moim zdaniem) zgłosić się do kliniki prywatnej. Nie mam żadnych zastrzeżeń, jeżeli chodzi o fachowość obsługi, jedyne na co mogę uczulić pacjentki, to specyficzne poczucie humoru Doktora-nie każdemu może ono odpowiadać.

Bardzo dobry lekarz, jest uprzejmy, poświęca odpowiednio dużo czasu na rozmowę z pacjentem podchodzi indywidualnie do każdego i naprawdę polecam tego lekarza innym kobietom.

Dzięki Panu Doktorowi mam córkę inna pani Doktor zbagatelizowała zwapnienie łożyska. Gdyby nie Doktor to moja córka nie miała by teraz 5 urodzin.

...zdecydowanie polecam tego lekarza...osobiście chodzę do doktora Keppela już około 8 lat i jestem bardzo zadowolona...

Nie polecam tego lekarza, moim zdaniem już dawno się wypalił zawodowo. Nie zauważa już wielu rzeczy,dwie moje koleżanki chodziły do niego kilka lat i wylądowały u innego i się okazało że mają raka szyjki macicy obie były operowane. To tylko dwa drastyczne przypadki podaje ale znam ich wiecej może mniej drastycznych ale ZMIEŃ lekarza jeżeli chodzisz do niego albo chcesz się wybrać.

Witam, Ja osobiscie nie polecam tego lekarza.Mama lezala u niego na odziale z bolu az sie swijala.Przyszedl pomachal reka i poszedl.Jest bardzo nie mily,nic pacjentom nie tlumaczy a jak sie zapytalam jakiej wielkosci jest rak powiedzial zebym sobie w encyklopedi zobaczyla.Powiedzial ze nie mozna mojej mamy operowac,zaufalam mu okazalo sie teraz ze mozna bylo mame zoperowc.Niestety moja mama juz nie zyje.

Witam,

Zawiodłam się na tym lekarzu!!! Bolał mnie jajnik i zbagatelizował objawy, twierdził, że boli mnie jelito... Poszłam do innego lekarza okazało się, że mam torbiel na jajniku!!! 3lata chodziłam do niekompetentnego lekarza! Tragedia.

JAKO LEKARZ JEST OSTROŻNY I DOŚWIADCZENIE MA DUŻE,JEDNAK MA ZBYT DUŻO PACJENTEK I NIESTETY ZA MAŁO CZASU POŚWIĘCA NAM KOBIETOM.Z HUMOREM LEKARZA BYWA RÓŻNIE,RACZEJ TYP AROGANTA.ALE OGÓLNIE LEKARZ TROSKLIWY I RADYKALNY.TAKŻE GODNY POLECENIA.

Gorąco polecam doktora Keppela.To miły i uprzejmy człowiek,dzięki niemu mam piękną córeczkę.Moim zdaniem dr Keppel to znakomity lekarz i bardzo dobrze zna się na tym,co robi.