WIELOKROTNIE PAN DOKTOR UDZIELAŁ MI PROFESJONALNEJ POMOCY I PORADY, JEST WIELCE SYMPATYCZNYM I KOMPETENTYM PARTNEREM POMIĘDZY PACJENTEM A LEKARZEM, SZCZGÓŁOWO I ZROZUMIAŁYM JĘZYKIEM DLA LAIKA WYJAŚNIA WSZYSTKIE PROCEDURY KTÓRE WYKONUJE. POLECAM DR KONARZEWSKIEGO WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM SZYBKIEJ DIAGNOZY.

POLECAM DR KONARZEWSKIEGO WSZYSTKIM POTRZEBUJĄCYM SZYBKIEJ DIAGNOZY.

Jestem bardzo zadowolony z leczenia, kompetentny, uprzejmy lekarz, gorąco polecam .

Przestrzegam przed tym lekarzem. Miałem skręcony staw skokowy (skręcilem 31.12.10) bylem w połowie lutego. Wizyta trwała niecałe 15 minut po czym dowiedziałem sie ze jeszcze dwa miesiace i bedzie dobrze. TYLE. Dwa dni temu zrobilem sobie usg stawu (po własnych przemysleniach ze cos jest jednak nie tak) Okazalo sie ze jest to skrecenie I-go i II-go stopnia naderwane i nadciagniete wiazadlo. Jednak pan doktor nie pokwapił sie nawet zeby zasugerowac zrobienie takiego badania. Bo przeciez jeszcze dwa miesiace i wszystko bedzie dobrze. UWAGA !!!

Mimo opinii zgoła negatywnych zdecydowałem się na wizytę u dr J.K i zostałem pozytywnie zaskoczony. Zostałem przyjęty w miłej atmosferze i ze zrozumieniem lekarz potraktował moje dolegliwości Ponieważ nie jestem już osobą pierwszej młodości,spotykałem w życiu różnych lekarzy,z różnym podejściem do pacjenta ale dr Jerzego Konarzewskiego mogę polecić z całym szacunkiem choć nie jest to lekarz tani.

Mimo opinii zgoła negatywnych zdecydowałem się na wizytę u dr J.K

grzecznosc ,dystans i kompetenz znajdziesz u tego lekarza z pewnoscia

grzecznosc ,dystans i kompetenz znajdziesz u tego lekarza z pewnoscia

nie polecam, bardzo nie miły lekarz nawet troche arogancki

nie polecam, bardzo nie miły lekarz nawet troche arogancki

drogi, mało uprzejmy zwłascza przy drugiej wizycie kiedy dowiedział się że korzystano później z lekarzy państwowych; nie do końca trafna diagnoza - po dwóch latach okazała się konieczna operacja; łącznie koszt wizyty wyniósł mnie 300,00 zł (200,00 zł wizyta + za 2 tygodnie zaświadczenie do zus -u 100,00 zł - jakby nie można byłoby wydać jego od razu )