dr n. med. Jerzy Kopczyński

Laryngolog

Nigdy nie zapomnę Panu doktorowi Kopczyńskiemu bezinteresownej pomocy jakiej udzielił mi, gdy trafiłam na jego oddział zdesperowana i niemalże na granicy wytrzymałości w cierpieniu. Trafiłam tam przypadkiem po wielu błaganiach u innych lekarzy, którzy bezdusznie odsyłali mnie na odległe terminy lub na zabieg za wysoka opłatą w ramach prywatnych usług. Pan doktor Kopczyński po zapoznaniu się z moimi wynikami badań od razu podjął decyzję o przeprowadzeniu operacji w trybie pilnym. Moje cierpienie skończyło się już po kilku dniach. DZIĘKUJĘ Panie doktorze!!! Dziękuję również Paniom pielęgniarkom i salowym - wspaniała ekipa!!! Jeśli młodzi lekarze osiągną choć w połowie taki poziom, to z całym sercem będę kibicować podwyżkom...
P.S. Jedna młoda pani doktor trochę powinna popracować nad dorównaniem do reszty ekipy zwłaszcza pod kątem empatii do pacjentów...no chyba, że już nie pracuje...

Wspanialy czlowiek . Lekarz godny polecenia. Fachowiec , profesjonalista.Podejscie do choroby , zaangazowanie w leczeniu , diagnoza , operacja . To jest coś co sie juz nie spotyka u lekarzy laryngologów.

Najlepszy laryngolog w woj. łódzkim! Konkretny, rzeczowy,madry,bardzo doświadczony fachowiec. Można iśc "w ciemno".Polecam pana doktora i cały oddział,któremu szefuje. Dorota Pawlowska

To wspaniały lekarz,swom ciepłym głosem dokładnie wytłumaczy pacjentowi jak i jego bliskim rodzaj choroby i jak postąpić by walczyć o ŻYCIE pacjenta.Pacjent świadomie może podjąć sam decyzję.

by walczyć o ŻYCIE pacjenta.Pacjent świadomie może podjąć sam
decyzję.

Dr Kopczyński jest wspaniałym specjalistą w swojej dziedzinie.Jest to lekarz fachowiec z prawdziwego zdarzenia.Podejscie do pacjenta rewelacyjne.Bardzo dużo zawdzięczamy Panu Dr. i całemu personelowi szpitala.Duże uznanie również dla Pani Dr.Kwiecień.Jest to wspaniała i rzeczowa kobieta.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Zgierz"?

Kamienna 90
95-100 Zgierz