dr hab. n. med. Jerzy Kozielski

Pulmonolog, Alergolog

Bardzo miły, mądry a przede wszystkim kompetentny lekarz. Przejmuje się zdrowiem pacjentów, jest dokładny, konsekwentny i w pełni oddanym dla pacjentów. Prawdziwy człowiek z powołaniem i pełnym oddaniem dla ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Dziękuję Panie Profesorze za zaangażowanie i dociekliwość w zdiagnozowaniu, za pomoc i poświęcenie w leczeniu pacjentów. Wielki szacunek dla Pana.

Witam nie wiem kto jak kto ,ale ja jestem zadowolona z pierwszej wizyty u Pana Dr Kozielskiego miły i można z nim porozmawiać jak z człowiekiem a to wiele znaczy dla pacjenta czekam na ponowny tomograf który wyznaczył mi Pan Dr. na luty i napewno do niego wrócę,nie rozumie ludzi którzy nie są zadowoleni nie bęndąc u Dr. oczerniają go.Ja bardzo dziekuje Panu Doktorowi za wizytę i wrócę napewno.Pozdrawiam

P.doktor w 2000r. nie był jeszcze profesorem. Leczył mojego męża który trafił do tego lekarza o rok za późno. Tyle ile nam i mojemu mężowi pomógł Pan profesor to trudno w którkich słowach opwiedzieć. 1. nie jest bajkomówcą, nazywa rzeczy po imieniu, rodzinę przygotowuje, jeżeli widzi jaka jest sytuacja do najtrudniejszych chwil jakim jest zejście ojca, męża. 2.robi wszystko na co w danym czasie pozwala medycyna. 3.nigdy nie rezygnuje zawsze walczy o choćby 1 miesiąc przeżycia pacjenta do ostaniej chwili. Wdzięczna rodzina pacjenta.

P.doktor w 2000r. nie był jeszcze profesorem. Leczył mojego męża
2.robi wszystko na co w danym czasie pozwala medycyna.

Pan prof.jest fachowcem godnym polecenia, wykorzystuje wszystkie dostępne metody, mówi o chorobie i jak można sobie pomóc,wytłmaczaczył dokładnie, bardzo mi pomógł,skierował na dalsze leczenie do krakowskiej kliniki, gdzie uczestniczę w badanu klinicznym do dziś.Bardzo mu dziękuję za pomoc.I nadmieniam że "bezinteresownie"! bo niektórzy próbują go widzę oczernic.

witam mialem do czynienia odradzam-wysokie mniemanie plus ja-kosmos ty-idiota.Co do fachowosci nie mialem okazji sie przekonac.Jako wojewodzki konsultant ma pod soba lekarzy i niestety broni nawet tych mordercow,jak pania dr Nieroda-Müller z Chorzowa.Dajcie sobie spokoj z tym gosciem.B

witam

mialem do czynienia

Nie polecam tego lekarza,kłamliwy nie mówi co nic o leczeniu,o mało nie wylądowałem,( tam).Dopiero operacja mnie uratowała w innym szpitalu,nawiasem mówiąc powiedział że mam sobie sam załatwić skierowanie na rejonie do szpitala bo jemu się coś nie podoba.Jak najdalej od tego lekarza,i jego asystentki,nie lepsza.

Zauważyłem nie zasłużone złe opinie na temat Pana Kozielskiego ale tłumaczę to w jednym przypadku baranim mózgiem jak można wypowiadać się o lekarzu u którego się nie było. Typowy Polski Niemiec czy jakiś tam wypłatę ma w euro i wy polaka skakać koło mnie .... Drugi przypadek to kolejny obraz bufoniastych dorobkiewiczów pt. JA płacę, JA być Pan(i) JA wymagam... tylko tu się komuś pozajączkowało bo uups to nie napiwek dla kelnera ale zapłata za wizytę u wybitnego specjalisty jakim jest nie wątpliwie dr. Kozielski. POZDRAWIAM I SZCZERZE POLECAM Tomasz ...

Tomasz F.

Myślę, że Pan prof. pomógł mojemu Tacie jak najlepiej umiał i wg najnowszej wiedzy. Może nie jest wylewny, bo kiedy ma być jak cały czas poświęca jak największej grupie chorych i studentów. Życzę wszystkim aby w obecnych czasach leczyli nas tylko Tacy Specjaliści, którzy nie mają kompleksów i potrafią docenić świetną pracę innego "tylko" doktora. Uważam, że ma sensowne podejście do chorych tzn. bez zbędnego ciuciania ale konkretnie i fachowo. Nie oszczędza na badaniach i nie lawiruje oczekując na coś w ramach wdzięczności. Dobry lekarz i mądry Człowiek. Jestem wdzięczna Panu Prof. za podjęte leczenie mojego Taty. Uważam, że pilnowanie terminu własnych wizyt należy nie do Pana prof. a do pacjenta.

Genialny specjalista, uratował mi życie gdzie nikt nie wiedział co mi jest, jestem i będę mu za to wdzięczny. Polecam każdemu w trudnej sytuacji a podejście do pacjenta tu nie ma nic do rzeczy bo człowiek tak rozchwytywany unika niepotrzebnych słów.

Mam żal do lekarza za sposób podejścia do samego pacjenta i do rodziny. Jego sposób traktowania i brak szacunku do drugiego człowieka jest porażający. Mam potworny żal do tego lekarza tak jak do asystentów za taki sam lekceważący sposób podejścia. Czasami jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o .... (sami sobie dopowiedzcie). Lekarz kompetentny, ale nie liczy sie z chorym.