dr n. med. Jerzy Łagan

panie doktorze dziekuje za syna teraz ma 5 lat .a pana dr . polecam modlitwie spoczywaj spokoju.a rodzinie wyrazy glebokiego spulczucia .bedzie brakowalo pana dr.

Jeden z najlepszych lekarzy, zawdzięczam mu zdrowego syna i bardzo ubolewam nad jego stratą, życzę całej Rodzinie dużo sił i zdrowia, a naszego Doktora polecam najszczerszym modlitwom.

Pan doktor już nikomu nie pomoże :( Niestety sam musiał się spotkać z lekarzem ostatniego kontaktu :(

Pan doktor już nikomu nie pomoże :(
Niestety sam musiał się spotkać z lekarzem ostatniego kontaktu :(

jestem mężem kobiety która korzysta z uług dr Łagana. bez dwóch zdań jest to najlepszy ginekolog na śląsku lub i dalej. korzystamy z jego usług ok 10 lat. zyczymy mu zdrowia!! opinie negatywne wynikają raczej z uświadomeinia lub raczej neiuświadomeinia pacjentek. sam ALgan sie na nie uskarża. może te pacjentki sa poprostu jakies oodchylone??

lecze sie u tgo lekarza na niepłodnośc i moge z czystym sumieniem powiedziec ze dzieki niemu zaczyna sie powoli sie wszystko układac przez dwa lata leczył mnie lekarz z tarnowskich gor ktory wiecej spiepszył niz zrobil a ten lekarz naprawia to co tamten spartaczył !!!!!!!!!

CZŁOWIEK KTÓRY POWINNIEN ZWOLNIC SIE KOMPLETNY PARTACZ SWOJEJ PRACY, PODCHODZI DO PACJENTKI JAK DO ZWIERZĘCIA, BARDZO WULGARNY

Lekarz godny polecenia. Prowadził moją ciążę, gdy byłam w szpitalu interesował się mną i dbał by wszystko było ok. Dr Łagan jest osobą bardzo uprzejmą i kulturalną.Jestem mu bardzo wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił i polecam go wszystkim znajomym.

Ponad dwa lata uczęszczam do dr Łagana, prowadził również moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona i zawsze polecam go moim koleżankom. Można go o wszystko spytać i uzyskać pełną informację, pilnuje badań piersi i cytologii. W ciąży czułam się bardzo bezpiecznie pod jego opieką - wszystkiego dopilnował i jestem mu bardzo wdzięczna.

Pan doktór tak prowadził moją ciążę, że dziecko urodziło się z zapaleniem płuc i niewydolnością oddechową. 10 dni leżało pod respiratorem, "obwiązane" różnymi kroplówkami, pokłute. TRAGEDIA!!!!