dr n. med. Jerzy Łokociejewski

5 to za malo zeby ocenic Pana Doktora.Nie ma takiej oceny ktora potrafi ocenic uprzejmosc empatie i podejscie do pacjentki .Pan Doktor to najlepszy ginekolog na swiecie. Odbieral mi porod .Potrafil zartowac skurcze nie byly takie straszne i ogolnie porod. Zaluje tylko bardzo ze nie prowadzil ciazy, ze tak pozino na niego trafilam. Pozdrawiam Doktora Paulina

Dzięki Panu Doktorowi jestem dziś mamą 6-miesięcznego Bartusia. Będę za to wdzięczna do końca życia!!! Wspaniały lekarz i człowiek. Po wizycie wychodzi się jak na skrzydłach. Szkoda,że już go nie ma w Pyrzycach.

TO JEST DOKTOR Z POWOŁANIA.POLECAM KAŻDEJ KOBIECIE. WŁAŚNIE PRZEZ TEGO DOKTORA BYŁAM OPEROWANA. PEŁEN PROFESJONALIZM.

Pan Doktor prowadził moje dwie ciąże. Korzystałam z wizyt w poradni przy szpitalu. Zawsze było tam dużo pacjentek, ponieważ Pan Doktor cieszy się wspaniałą opinią. Podziwiam Pana Doktora, że mimo tak wielkiej liczby pacjentek nie czuło się z Jego strony zniecierpliwienia i pośpiechu. Pan Doktor był bardzo uprzejmy i niesamowicie cierpliwy podczas każdej wizyty. Podczas ostatniej ciąży miałam problemy zdrowotne i w związku z tym bałam się porodu. Jednak po każdej wizycie u Pana Doktora wychodziłam uspokojona, podbudowana i pełna nadziei, że wszystko będzie dobrze. Podczas porodu Pan Doktor kontrolował każdy jego etap. Swoją troską i życzliwością sprawił, że czułam się bezpieczna. Dzięki opiece pana Doktora i wspaniałej współpracy z Położnymi poród miałam szybki i wspominam go bardzo dobrze! Porównując Pana Doktora do wcześniejszych ginekologów u których się leczyłam, muszę stwierdzić że pan Doktor Łokociejewski jest bezkonkurencyjny. Posiada wieloletnie doświadczenie jako ginekolog, a poza tym jest wspaniałym człowiekiem i czuje się jego autentyczną troskę o pacjenta i szczere zaangażowanie. To właśnie sprawia, że już nie będę szukać innego ginekologa i polecam Pana Doktora Łokociejewskiego innym pacjentkom!

Mam z tym lekarzem kontakt od około 3 lat, polecam go wszystkim moim koleżanką. Za wizytę nigdy nie zapłaciłam więcej niż 100zł czasem jest to 10zł jeżeli muszę być co miesiąc. Przeprowadził moją operację i bardzo dokładnie tłumaczy co dolega, ma świetną pamięć do nazwisk i do wszystkich sparw które się mu opowiada.
Bardzo serdecznie polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

ul. Szafera 24a
Prywatny Gabinet Lekarski
Milczańska 6 lok. 5

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin

Niemcewicza 15