lekarz Jerzy Marek Kluszczyński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Zdecydowanie polecam tego lekarza, zawsze podchodzi konkretnie do tematu, odpowie na wszystkie pytania, wytłumaczy, a przy tym traktuje mnie poważnie i życzliwie. Jestem po dwóch operacjach, które wykonał dr Kluszczyński - żadnych powikłań pooperacyjnych, podczas pobytu w szpitalu często zaglądał do mnie i pytał jak się czuję. Było to bardzo miłe słysząc, że zależy mu na pacjentce.I muszę dodać, że nie jestem jakąś znajomą, tylko po prostu pacjentką, Cieszę się, że trafiłam na tego lekarza!!! Zosia

Pan doktor to najlepszy ginekolog, do jakiego trafiłam. Tak miłego, kompetentnego i konkretnego lekarza można tylko życzyć każdej kobiecie! Wizyta, która niestety z natury swojej nie jest miła, u Pana doktora przebiega w bardzo miłej atmosferze. Jednak najważniejszą rzeczą jest kompetencja Pana doktora - naprawdę można mu zaufać.

Doskonały lekarz-bardzo kompetentny ,miły,uprzejmy, wzbudzający zaufanie.Dzięki temu że trafiłam do Pana doktora -szybko trafiłam na Jego oddział do Szpitala Ginekologicznego i został wykonany zabieg.Jak najbardziej polecam bo to świetny lekarz :)Gabinet zaopatrzony w najnowszy sprzęt - po prostu super :)

Lekarz, ktory naprawde ma powolanie. Potrafi byc szczery do bolu, a zarazem jest mily, uprzejmy i konkretny. W 100% spelnia moje wymagania !

Wspaniały lekarz, uprzejmy, opanowany, spokojny. Lekarz, który na NFZ ma tak super podejście do pacjenta jak dr. Kluszczyński to lekarz z powołania!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Gliwice"?

Lesław Strzałkowski

Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowia Sanvita
Kazimierza Wielkiego 13
44-194 Knurów
SZPITAL W KNUROWIE z poradnią K
ul. Niepodległości 8, Knurów
44-100 Knurów
Przychodnia "Toszecka"