lekarz Jerzy Marek Kluszczyński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Nie polecam, leczył mnie dwa miesiące i nie zorientował się że mam już zapalenie przydatkow, musiałam zmienić lekarza w ramach ubezpieczenia wystarczyła jedna wizyta otrzymałam celowane leki i po miesiącu byłam zdrowa. Ponadto doktor sprawia wrażenie wypalonego zawodowo, zatrzymal się w epoce głębokiego PRL-u nie slucha co się do niego mówi, nie przeprowadził ze mną wywiadu nie omówił kierunku leczenia itd, także na pewno już do niego nie wrócę.

Zdecydowanie polecam tego lekarza, zawsze podchodzi konkretnie do tematu, odpowie na wszystkie pytania, wytłumaczy, a przy tym traktuje mnie poważnie i życzliwie. Jestem po dwóch operacjach, które wykonał dr Kluszczyński - żadnych powikłań pooperacyjnych, podczas pobytu w szpitalu często zaglądał do mnie i pytał jak się czuję. Było to bardzo miłe słysząc, że zależy mu na pacjentce.I muszę dodać, że nie jestem jakąś znajomą, tylko po prostu pacjentką, Cieszę się, że trafiłam na tego lekarza!!! Zosia

Pan doktor to najlepszy ginekolog, do jakiego trafiłam. Tak miłego, kompetentnego i konkretnego lekarza można tylko życzyć każdej kobiecie! Wizyta, która niestety z natury swojej nie jest miła, u Pana doktora przebiega w bardzo miłej atmosferze. Jednak najważniejszą rzeczą jest kompetencja Pana doktora - naprawdę można mu zaufać.

Doskonały lekarz-bardzo kompetentny ,miły,uprzejmy, wzbudzający zaufanie.Dzięki temu że trafiłam do Pana doktora -szybko trafiłam na Jego oddział do Szpitala Ginekologicznego i został wykonany zabieg.Jak najbardziej polecam bo to świetny lekarz :)Gabinet zaopatrzony w najnowszy sprzęt - po prostu super :)

Lekarz, ktory naprawde ma powolanie. Potrafi byc szczery do bolu, a zarazem jest mily, uprzejmy i konkretny. W 100% spelnia moje wymagania !

Wspaniały lekarz, uprzejmy, opanowany, spokojny. Lekarz, który na NFZ ma tak super podejście do pacjenta jak dr. Kluszczyński to lekarz z powołania!!

Idealny lekarz, POLECAM każdej kobiecie, niesamowity człowiek Robi to z powołania !

Chodzę do dr Kluszczyńskiego od wielu lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Zawsze poświęca mi całą swoja uwagę , tłumaczy dolegliwości i sposób leczenia. W trakcie leczenia w każdej chwili mogę zadzwonić i spokojnie porozmawiać o ewentualnych wątpliwościach.Jest to lekarz kompetentny, zawsze miły i bardzo uprzejmy, w czasie moich pobytów w szpitalu zawsze czułam się bezpiecznie gdy był na dyżurze :).

bardzo życzliwy i kompetentny.Gorąco polecam.

bardzo życzliwy i kompetentny.Gorąco polecam.