lekarz Jerzy Matysiak

Lekarz medycyny pracy, Pediatra

1,8
2,1

Nie chcę oceniać pana doktora, tylko -z braku innego miejsca by to zrobić-zachowanie pani w rejestracji. Już któryś z kolei raz spotkałam się z niemiłym, niesympatycznym i przykrym zachowaniem tej pani. Osoby pracujące w rejestracji powinny być miłe, uśmiechnięte i przyjazne dla pacjentów (są przecież wizytówką przychodni), a ta pani robi łaskę, że w ogóle coś wyjaśni. Może pan doktor zastanowiłby się nad zmianą osoby witającej jego pacjentów, bo ta osoba się raczej do tego nie nadaje.

lekarz godny polecenia.Z lekarzem trzeba rozmawiać powiedzieć o swoich dolegliwościach,nawet lekarz nie jest w stanie zdiagnozować na 100% co nam tak do końca dolega,a nie wejść do gabinetu i czekać co nam lekarz powie.

Z wizyty u lekarza jestem zadowolona. Miły, wsłuchany w pacjenta. Może niezbyt wylewnie komentuje stan zdrowia pacjenta ale diagnoza była trafna a zapisane leki zadziałały. Moja rada dla niezadowolonych: pytać o wszystko lekarza, nie każdy jest "gadułą".

byłem u pana Matysiaka ze skierowaniem z pracy na badaniach u pana Matysiaka które trwało 2 minuty:)żadnego pytania o stan zdrowia,doktor chciał tylko wiedzieć czy jest zimno na dworzu:)przystawił pieczatke i do roboty chłopie:)

Lekarz pyta : -Co panu jest? -Nie wiem panie doktorze chyba grypa -Pewnie tak Bez badania wypisuje receptę i zwolnienie z pracy. Po dwóch tygodniach chory trafia do szpitala. Żenada.

Lekarz pyta :
-Co panu jest?
-Nie wiem panie doktorze chyba grypa
-Pewnie tak

nie polecam pana i przychodnii medycyna analizy grojec

nie polecam pana i przychodnii medycyna analizy grojec

Jest to lekarz pediatra, a nie potrafi rozpoznać zapalenia jamy ustnej u dziecka zaglądając mu do buzi.

lekarz dobry , wyratował mojego rocznego syna od szpitala i od odwodnienia ,leczy lekami niekoniecznie tymi najdroższymi , a co najważniejsze jeśli nie potrafi pomóc odsyła do kogoś innego nie biorąc pieniędzy za wizytę

Bardzo żałuję że trafiłam do tego lekarza. Dziecko miało zwykłą wysypke,ten niemadry lekarz przepisał maść elocom i kazał smarować twarz 2-miesięcznego dziecka i teraz mam skutki, twarz zniszczona i pękające naczynka. A ja jeszcze wtedy głupia nie wiedziałam że to steryd, naszczęście powstrzymała mnie szybko siostra. Ogólnie nie polecam! nie odpowiadał na moje pytania, recepta i dowidzenia!!!

dsfasdfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff