Nie wrócę nigdy więcej i nie polecam, dzieki doktorowi miałam zainfekowana cała zatokę po usunięciu zęba, mija kilka miesięcy, a ja nadal mam z nia problem.

jestem pacjentem Doktora,bardzo cenię sobie jego podejście i zaangażowanie.Na każde pytanie udziela wyczerpujących odpowiedzi.Dojeżdżam do gabinetu wiele kilometrów,ale uważam że warto.Polecam .Na miejscu robione są zdjęcia co jest bardzo wygodne.

Nie polecam. Mój ząb nadaje się teraz tylko do usunięcia. Lekarz był w szoku ze tak prosty zabieg jak oczyszczanie kanału można tak zepsuć

Bardzo miły sympatyczny .Dużo tłumaczy ,gabinet bardzo czysty ,Zdjęcia panoramiczne na miejscu.Materiały kompozytowe wysokiej jakości.Mają też umowę na NFZ.Także usunięcia zębów i kamień nazębny za darmo,a także można zdobyć procentowe obniżki.POLECAM

Cena po 4 latach ostatniej wizyty przyzwoita za wypełnienie.Jak zawsze uśmiechnięty i wesoły.POLECAM

Jedna wielka porażka. Jak ktoś chce wydać pieniążki znowu po roku lub dwóch latach od momentu leczenia zębów to polecam tego pana, a w zasadzie jego pomoc dentystyczną co sama zabiera się za leczenie. Zdecydowanie NIE POLECAM !!

Zdecydowanie NIE POLECAM !!

godny polecenia,dużo tłumaczy na temat leczenia,nic nie robi w ciemno ,do diagnostyki pierwsze jest wykonane zdjęcie panoramiczne,oczywiście można to wykonać na miejscu.Materiały kompozytowe do wyboru na kieszeń pacjenta.Nie zbywa pacjenta

licówka na dwójce, która się zlamala...Dodatkowa oplata za naprawę zlamanego zeba

licówka na dwójce, która się zlamala...Dodatkowa oplata za naprawę
zlamanego zeba

Zgadzam sie z przedmówczynią.Bardzo dobry lekarz, ma odpowiednie podejscie do pacjenta,godny polecenia

Bardzo miły sympatyczny polecam zdecydowanie swoim znajomym.Godny zaufania

Bardzo miły sympatyczny polecam zdecydowanie swoim znajomym.Godny zaufania