dr n. med. Jerzy Medyński

Chirurg ogólny, Proktolog

Świetny specjalista, miły człowiek. Cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. Bardzo dobrze wykonał zabieg. Podobało mi się właściwe podejście Pana Doktora do zabiegu. Wszystko przygotowane wcześniej, sterylnie, odpowiednie znieczulenie tak, że podczas zabiegu nic nie bolało. Mimo, że denerwowałam się wyglądem rany po kilku dniach, Pan Doktor pocieszał, że wszystko jest w porządku i w odpowiednim czasie się zagoi, ponieważ wszytko idzie w dobrym kierunku. Tak też się stało. Jestem zadowolona i polecam Pana Doktora wszystkim niezdecydowanym.

Witam. Mam pytanie czy ktoś miał wycinane hemoroidy przez doktora Jerzego Medyńskiego?Chcę zaznaczyć ze mam hemoroidy wewnętrzne 3 stopia. Dziękuję za odpowiedz

Dziękuję za odpowiedz

Jestem zachwycona. Wizyta w poradni proktologicznej, zwłaszcza pierwsza i dla tak stosunkowo młodej jak ja osoby jest nieprzyjemna i stresująca. Jednak pan doktor ujął mnie swoją życzliwością, taktem i spokojem. Delikatnie zbadał. Dokładnie wytłumaczył istotę problemu, rozpisał leczenie -analizując potem zalecone preparaty zobaczyłam, jak kompleksowo podszedł do mojego schorzenia. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

Super specjalista wspaniały lekarz kompetentny nawet pożartować można.Bardzo bardzo polecam chorym tego lekarza a po mojej przepuklinie operowanej 3 lata temu nie ma w ogóle śladu /chociaż była wcale nie taka mała/ rleszek

3 lata temu nie ma w ogóle śladu /chociaż była wcale nie taka mała/
rleszek

Wypełniając tę ankietę nie miałam najmniejszego problemu z tym jaką odpowiedź zaznaczyć - oczywiście we wszystkich przypadkach ZDECYDOWANIE "TAK"!

SUPER LEKARZ. Zna się na tym co robi.W moim przypadku po usunięciu tarczycy na drugi dzień byłam już w domu.

Znakomity fachowiec chirurg-proktolog, przyjmuje w gabinecie prywatnym ale pracuje też we wrocławskiej klinice o profilu m.in. proktologicznym! Gorąco polecam!!!