dr n. med. Jerzy Michalak

Chirurg dziecięcy

Polecam tego lekarza. Bardzo miły, sypatyczny. Nawiązał kontakt z dzieckiem. Mowił mu co robi,tłumaczył, był spokojny i cierpliwy.

Dr Michalak leczył mojego synka w Centrum Damiana i w szpitalu. Zgodzę się, że nie zawsze uśmiechał się od ucha do ucha i często nastawiał na złe wiadomości, ale lepiej, że uprzedzał nas o wszelkich możliwych konsekwencjach, niż mówiłby że wszystko będzie super, a potem spotkałoby nas rozczarowanie. Pan doktor wykazywał się ogromną troską o pacjenta, kiedy zaszła taka potrzeba, sam zadzwonił do szpitala i uprzedził, że jedziemy z chorym dzieckiem.

Mój synek leżał w szpitaluna oddziale doktora Michalaka. Wszysscy podelgli mu lekarze gotowi byli wysłać mojego synka już do domu, a pan doktor na siłę go przetrzymywał argumentując to, że być może konieczny będzie przeszczep skóry (synek miał oparzenie). Zupełnie nie sugeruje się opiniami innych lekarzy, któzy mówili, że przeszczep nie będzie konieczny.

Bardzo konkretny specjalista. U jednego z moich synów zaraz po urodzeniu w 1993r. operował zarośnięcie przełyku i zupełnie przypadkowo w 2004r. wszczepił w główkę zastawkę (wodogłowie) młodszemu dziecku. Obydwaj chłopcy jak do tej pory rozwijają się prawidłowo. W obydwu przypadkach wszystko zostało mi bardzo dokładnie wytłumaczone.

Bardzo konkretny specjalista.