prof. dr hab. Jerzy Mituś

Onkolog

W poniedziałek 4 marca Pan Doktor Jerzy Mituś operował moja mame,wycia ogromnego guza.Operacja była ciężka i długa i Pan Doktor przeprowadził ja idealnie.Pan doktor jest cudownym człowiekiem.Ma ogromną wiedzę i dużą empatię dla ludzi.Jest serdeczny i ciepły dla pacjentów ale też i ich rodzin.Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Mituś Polska służba zdrowia byłaby na najwyższym poziomie.Polecam serdecznie

Operowany byłem przez profesora w 2012 r. Do dziś czuję sie świetnie. Profesor Mituś to świetny fachowiec i wyjątkowy człowiek. Dziękuję Panie Profesorze.

Byłam operowana w styczniu 2002 roku, dwanaście lat temu. Nie tylko operował, ale doradził i przekazał mnie pod opiekę wspaniałym lekarzom prowadzącym chemioterapię. Profesorowi wystawiam najwyższą ocenę we wszystkich kategoriach.

Profesorowi wystawiam najwyższą ocenę we wszystkich kategoriach.

Operował mnie na raka piersi zrobil to fachowo i żadnej łapówki nie dawalam

Operował mnie na raka piersi zrobil to fachowo i żadnej łapówki nie dawalam

dr.Mituś operował mnie w 1984 roku razem z dr,Kołodziejskim.dzięki Nim żyje i czuje się świetnie.jeszcze raz dziękuję