dr n. med. Jerzy Mysiak

Polecam dr Mysiaka. Dokładny wywiad, badanie i diagnoza. Wszystko jak być powinno, a na dodatek bardzo sympatycznie.

Cudowny lekarz, ciepły i współczujący. Profesjonalista. Polecam.

Cudowny lekarz, ciepły i współczujący. Profesjonalista. Polecam.

Nie wspominam dobrze wizyty u Pana Doktora. Opryskliwy, arogancki i nieuprzejmy. Zdecydowanie nie polecam.

Jestem bardzo zadowolona. Pan doktor operował moja mame po okropnym wypadku a teraz już powróciła do pełni sił i znowu chodzi jak przed całym zdarzeniem i śmieje się ze dostała nowa noge:) Polecam z całego serca!

Naprawdę solidny doktor, byłem jego pacjentem na oddziale na kraśnickich - wstawiał mi protezę biodra. Minęły 2 lata a po bólu z przed operacji ani śladu. Polecam wszystkim tego lekarza, naprawde cudotwórca.

Uważam doktora za bardzo dobrego specjalistę ,byliśmy w czwartek na wizycie i przekonałam się ,że jest osobą życzliwą ,kompetentną i godną polecenia.

Wszystko "zdecydowanie tak". Pan doktor Mysiak jest the best:)

Wszystko "zdecydowanie tak". Pan doktor Mysiak jest the best:)

stanowczo nie polecam tego lekarza jest nieprzyjemny chyba ze wizyta prywatna jak tu wiekszosc pisze wizyta trwala 10 minut szkoda czasu dla tego lekarza

polecam lekarza z uwagi na jego doświadczenie, charyzmę i podejście do pracy, której jest oddany

niuprzejmy, widać medycyna nie jest jego mocną stroną, wiek i lata pracy świadczą o tym,iż traktuje to jedynie jako sposób na życie a nie profesja, szkoda zdrowia i pieniędzy , wystrzegajcie się tego "lekarza"