dr n. med. Jerzy Oleszkiewicz

Laryngolog

Wybitny specjalista. W sytuacjach gdy inni lekarze rozkładają ręce, dr Oleszkiewicz potrafi postawić właściwą diagnozę i wdrożyć skuteczne leczenie. Chodzę do Niego od 10 lat, od momentu gdy uratował życie mojemu 6-cio miesięcznemu synkowi. Dodatkowym wielkim plusem jest niewygórowana cena za wizytę a także dostępność praktycznie cały czas.

Zawsze jest postawiona właściwa diagnoza.Bardzo niska cena za wizytę :).

Zawsze jest postawiona właściwa diagnoza.Bardzo niska cena za wizytę :).

100% satysfakcji,od 2 miesięcy mam nawracające infekcje i dopiero dr Oleszkiewicz powiedział że to zapalenie ucha zewnętrznego.Przejął sie też jako jedyny naszym 2 letnim synkiem który ma nawracające zapalenia uszu.Jestem bardzo zadowolona że na Niego trafiliśmy.ola

Od niedawna jesteśmy pacjentami Pana Doktora i z czystym sercem mogę powiedzieć że nigdy wcześniej nie spotkałam tak dobrego, otwartego i zaangażowanego lekarza. Koszt wizyty jest bardzo niski ale nawet gdybym musiała wydać majątek to i tak nie zrezygnowałabym z wizyt u Pana Doktora, jako jedyny z wielu pomógł mojej córeczce za co jestem mu bardzo wdzięczna. Polecam

Polecam!!! Pomógł bardzo mojemu synkowi, kiedy nikt nie wiedział co mu dolega. Jest bardzo dobrym lekarzem z życiowym podejściem i ogromnym doświadczeniem. Mam pełne zaufanie do Pana Doktora. Oby więcej było takich lekarzy. Rozpoznała dwie dolegliwości bez żadnej pomyłki i błądzenia, jak to było w przypadku innych lekarzy. Wiedział co dolega dziecku po przeprowadzeniu wywiadu i zbadaniu. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog "?

Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny
ul. Poprzeczna 17/72