dr n. med. Jerzy Oleszkiewicz

Laryngolog

Wybitny specjalista. W sytuacjach gdy inni lekarze rozkładają ręce, dr Oleszkiewicz potrafi postawić właściwą diagnozę i wdrożyć skuteczne leczenie. Chodzę do Niego od 10 lat, od momentu gdy uratował życie mojemu 6-cio miesięcznemu synkowi. Dodatkowym wielkim plusem jest niewygórowana cena za wizytę a także dostępność praktycznie cały czas.

Zawsze jest postawiona właściwa diagnoza.Bardzo niska cena za wizytę :).

Zawsze jest postawiona właściwa diagnoza.Bardzo niska cena za wizytę :).

100% satysfakcji,od 2 miesięcy mam nawracające infekcje i dopiero dr Oleszkiewicz powiedział że to zapalenie ucha zewnętrznego.Przejął sie też jako jedyny naszym 2 letnim synkiem który ma nawracające zapalenia uszu.Jestem bardzo zadowolona że na Niego trafiliśmy.ola

Od niedawna jesteśmy pacjentami Pana Doktora i z czystym sercem mogę powiedzieć że nigdy wcześniej nie spotkałam tak dobrego, otwartego i zaangażowanego lekarza. Koszt wizyty jest bardzo niski ale nawet gdybym musiała wydać majątek to i tak nie zrezygnowałabym z wizyt u Pana Doktora, jako jedyny z wielu pomógł mojej córeczce za co jestem mu bardzo wdzięczna. Polecam

Polecam!!! Pomógł bardzo mojemu synkowi, kiedy nikt nie wiedział co mu dolega. Jest bardzo dobrym lekarzem z życiowym podejściem i ogromnym doświadczeniem. Mam pełne zaufanie do Pana Doktora. Oby więcej było takich lekarzy. Rozpoznała dwie dolegliwości bez żadnej pomyłki i błądzenia, jak to było w przypadku innych lekarzy. Wiedział co dolega dziecku po przeprowadzeniu wywiadu i zbadaniu. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc.

Uważajcie! Nie polecam tego lekarza kiedyś może i był dobry dziś już nie te lata i nie ten wzrok! Nasza córka przez nie go zbyt późno wylądowała w szpitalu (zapalenia ucha a w wyniku złego leczenia zapalenie wyrostka sutkowatego)i teraz po zabiegu operacyjnym ma długotrwałe leczenie. Mieliśmy do niego ogromne zaufanie gdyż wiele osób go polecało jako specjalistę laryngologa niestety okazała się, że nie skierował nas do szpitala kiedy powinien. Już na pierwszej wizycie powinien szybko nas wysłać do szpila, na drugiej kazał odstawić antybiotyk żeby organizm sam zwalczył opuchliznę wokół ucha! Szok, że takie polecenia wydaje doświadczony lekarz!!! Leczył zwykłym antybiotykiem a później kazał go odstawić mimo iż choroba nie ustąpiła do końca ! W szpitalu na Niełańskiej w Warszawie lekarze byli bardzo zszokowani leczeniem tego lekarza! Stanowczo nie polecam - Michał Woźniak

Pan dr Oleszkiewicz jest jedynym lekarzem w swoim rodzaju. Bardzo ale to bardzo dobry lekarz. Leczy całą moją rodzinę od 15 lat. Nigdy nie spotkałam lekarza, który tak dokładnie przeprowadza wywiad z pacjentem. Poświęca mnóstwo czasu dla pacjenta. Zawsze stawia trafną diagnozę. Polecam Pana Doktora !!!

Czasu poświęca tyle jak by to była towarzyska wizyta. Kompetentny, konkretny, nie zadufany. A, że czasem trochę krzyknie to nie z zadufania czy wieku, ale chęci dogłębnego i dobitnego uświadomienia popełnionych błędów przez pacjenta oraz jego dotychczasowych lekarzy jak i poinformowania o zagrożeniach wynikających z nie zastosowania się do Jego zaleceń. 5 to za mało dajemy 7:)

Konkretny, kompetentny, lekarz starej daty - w pozytywnym tego słowa znaczeniu. poswieca duzo czasu i uwagi pacjetowi. przeprowadza doglebny wywiad. tlumaczy wszelkie watpliwosci. nas przekonal do siebie. to byla nasza pierwszawizyta - i juz zostanie naszym lekarzem.polecam!

dziś byłam pierwszy raz u pana doktora i jestem w szoku.Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz.Cieszę się bardzo,że trafiłam do pana doktora.Godny polecenia człowiek.Koszt za dwójkę dzieci niewiarygodnie niski jak za jedno dziecko u innego lekarza.Bardzo dokładny,miły i potrafi wszystko dokładnie wytłumaczy.Polecam