lek. dent. Jerzy Owczarek

Chirurg stomatolog, Ortodonta, Protetyk, Stomatolog

lekarz ANIOŁ boję się panicznie dentysty ale doktor przyciąga jak magnez nie sposób wyjść z gabinetu

Wyrwałem u Pana Owczarka 4 ósemki. Maestro w swojej dziedzinie. Szybko, skutecznie i całkowicie bezboleśnie. Szczerze polecam!

Uwaga na higienę! Waciki luzem w szufladzie, na nich szczypce, strzykawka itp. Mam wiele wątpliwości co do higieny.

Uwaga na higienę!
Waciki luzem w szufladzie, na nich szczypce,
strzykawka itp. Mam wiele wątpliwości co do higieny.

Jeśli ktoś mi powie ze ten lekarz jest kompetentny i umie leczyc zęby to nie uwierze!! Leczyłam zeby u tego ala doktorka ortodontycznie. On wogole nie ma pojecia o leczeniu zebów apratami!!! Nie dosc ze mam duza wade o której powiedział ze nie da sie nic zrobic i koniec sciagamy aparat tak ma być, zero wytłumaczenie dlaczego czy moze jest jeszcze jakieś inne rozwiazanie, nie nie da sie nic z tym zrobic. Mało tego zamki poprzyklejane mam odwrotnie tzn do góry nogami, kleju mam tyle na zebach ze jak mi prochnica nie wejdzie to tylko dziekować Bogu!! Poza tym jak sie okazuje moja wade da sie wyleczyc ale trzeba jeszcze na to czasu i troche leczenia!!! paproch jakich mało a nie ortodonta!!jednynie to umie osemki dobrze wyrywac, ale nawet zebów wyleczyc nie potrafi bo robił mi dziurke mała to tak mnie zab teraz boli! NIkt mi nie powie ze to jest ekarz dobry. Teraz lecze sie u innego lekarza i musze ponosic dodatkowe podwójne koszta za leczenie bo paproch mi tak spierdzielił leczeni ortodontycze moich zebów! stanowczow mówie NIE!!!

Moje górne ósemki naadgryzały dół i tworzył się stan zapalny. Pan doktor zadecydował, że konieczna jest ekstrakcja obu ósemek. Wpadłem w panikę, choć podejrzewałem że tak to może się skończyć. Dentysta nigdy nie kojarzył mi się dobrze. Szczerze mówiąc, bałem się. Jednak człowiek boi się tego czego nie zna. Pan Jerzy Owczarek profesjonalnie podszedł do sprawy i usunął mi te dwie ósemki tak, że w ogóle nic nie czułem! To naprawdę jest mistrzowska ręka jeśli chodzi o usuwanie zębów!(szczególnie ósemek) Jedyne co czuć, to ukłucie igły gdy podawane jest znieczulenie. ...

Dentysta nigdy nie kojarzył mi się dobrze. Szczerze mówiąc, bałem się. Jednak człowiek boi się tego czego nie zna. Pan Jerzy Owczarek profesjonalnie podszedł do sprawy i usunął mi te dwie ósemki tak, że w ogóle nic nie czułem! To naprawdę jest mistrzowska ręka jeśli chodzi o usuwanie zębów!(szczególnie ósemek) Jedyne co czuć, to ukłucie igły gdy podawane jest znieczulenie. Nie można również zapomnieć o bardzo miłej asystence Pana Doktora! Jeszcze raz dziękuję! :)

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin