Nie polecam, moim zdaniem średnio zna się na rzeczy. Powiedział, że mam 2 dziurki na zębach. Po wykonanym zabiegu, powiedział że skoro jestem znieczulony to możemy zrobić jeszcze trzeciego zęba. Wyglądało to na mega naciąganie. Po zabiegu bolały mnie zęby przez 2 tygodnie

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u dr. Owczarka. Ząb został wyleczony szybko,bezboleśnie a cena jest przystępna. GORĄCO POLECAM.

lekarz ANIOŁ boję się panicznie dentysty ale doktor przyciąga jak magnez nie sposób wyjść z gabinetu

Wyrwałem u Pana Owczarka 4 ósemki. Maestro w swojej dziedzinie. Szybko, skutecznie i całkowicie bezboleśnie. Szczerze polecam!

Uwaga na higienę! Waciki luzem w szufladzie, na nich szczypce, strzykawka itp. Mam wiele wątpliwości co do higieny.

Uwaga na higienę!
Waciki luzem w szufladzie, na nich szczypce,
strzykawka itp. Mam wiele wątpliwości co do higieny.

Jeśli ktoś mi powie ze ten lekarz jest kompetentny i umie leczyc zęby to nie uwierze!! Leczyłam zeby u tego ala doktorka ortodontycznie. On wogole nie ma pojecia o leczeniu zebów apratami!!! Nie dosc ze mam duza wade o której powiedział ze nie da sie nic zrobic i koniec sciagamy aparat tak ma być, zero wytłumaczenie dlaczego czy moze jest jeszcze jakieś inne rozwiazanie, nie nie da sie nic z tym zrobic. Mało tego zamki poprzyklejane mam odwrotnie tzn do góry nogami, kleju mam tyle na zebach ze jak mi prochnica nie wejdzie to tylko dziekować Bogu!! Poza tym jak sie okazuje moja wade da sie wyleczyc ale trzeba jeszcze na to czasu i troche leczenia!!! paproch jakich mało a nie ortodonta!!jednynie to umie osemki dobrze wyrywac, ale nawet zebów wyleczyc nie potrafi bo robił mi dziurke mała to tak mnie zab teraz boli! NIkt mi nie powie ze to jest ekarz dobry. Teraz lecze sie u innego lekarza i musze ponosic dodatkowe podwójne koszta za leczenie bo paproch mi tak spierdzielił leczeni ortodontycze moich zebów! stanowczow mówie NIE!!!

Moje górne ósemki naadgryzały dół i tworzył się stan zapalny. Pan doktor zadecydował, że konieczna jest ekstrakcja obu ósemek. Wpadłem w panikę, choć podejrzewałem że tak to może się skończyć. Dentysta nigdy nie kojarzył mi się dobrze. Szczerze mówiąc, bałem się. Jednak człowiek boi się tego czego nie zna. Pan Jerzy Owczarek profesjonalnie podszedł do sprawy i usunął mi te dwie ósemki tak, że w ogóle nic nie czułem! To naprawdę jest mistrzowska ręka jeśli chodzi o usuwanie zębów!(szczególnie ósemek) Jedyne co czuć, to ukłucie igły gdy podawane jest znieczulenie. ...

Dentysta nigdy nie kojarzył mi się dobrze. Szczerze mówiąc, bałem się. Jednak człowiek boi się tego czego nie zna. Pan Jerzy Owczarek profesjonalnie podszedł do sprawy i usunął mi te dwie ósemki tak, że w ogóle nic nie czułem! To naprawdę jest mistrzowska ręka jeśli chodzi o usuwanie zębów!(szczególnie ósemek) Jedyne co czuć, to ukłucie igły gdy podawane jest znieczulenie. Nie można również zapomnieć o bardzo miłej asystence Pana Doktora! Jeszcze raz dziękuję! :)

Świetny lekarz!! Zawsze pomaga i przyjmuje z bólem. Polecam wszystkim którzy się boją dentystów. Naprawdę szybko i bezboleśnie.

Szczerze polecam,byłam na usunięciu ósemki , której nikt inny nie chciał się podjąć. Znieczulenie super, Pan doktor bez problemu usunął ząb. Polecam.

Panicznie boję się zabiegów dentystycznych. Musiałam usunąć ósemkę, która wyglądała naprawdę paskudnie. Dwa tygodnie wcześniej byłam u innego chirurga stomatologa, który po mimo daniu mi trzech dawek znieczulenia nie poradził sobie z moim problemem i zostawił z bolącym zębem. Koleżanki mąż, który tak jak ja, panikarz polecił mi Pana Dr.Owczarka. Przyznam że szłam z takim strachem, że aż było słychać jak mi serce bije :). Okazało się, że Pan Dr. przede wszystkim wytłumaczył mi na czym będzie polegać zabieg, zrobił zdjęcie, przeprowadził krótki wywiad i zapewnił, że nie będzie nic boleć. A wierzcie mi ja byłam już zdecydowana na narkozę. Cały zabieg trwał może z 10 minut. Byłam zaskoczona, że to już koniec. Naprawdę nic nie bolało. Bardzo, naprawdę bardzo polecam. Dodam jeszcze że koszt też nie wielki bo tylko 150zł a do tej pory to w innych gabinetach ten sam zabieg ok 350zł.