dr n. med. Jerzy Pacholski

Internista, Endokrynolog

Lekarz chyba najgorszy z jakim miałam do czynienia. Nieprzyjemny z chamskimi wręcz odzywkami, zero empatii. Roszczeniowy, despotyczny - nie interesuje go, co ma pacjent do powiedzenia , przerywa w pół zdania cynicznymi uwagami. Wytrzymałam ok 3 lat, a dziś po kolejnych "występach" doktora zmieniłam lekarza. Myślę, że czas już przejść na emeryturę i nie podnosić więcej ciśnienia swoim pacjentom

Umówiłam się do doktora na teleporadę LUXMED aby sprawdzić i zweryfikować dobraną dawkę euthyroxu. Choruję przewlekle na endometriozę i moje leczenie musi iść w parze z leczeniem hormonalnym. Lekarz wszedł mi w słowo w połowie zdania, nie wysłuchał mnie do końca i stwierdził że zmęczenie i nadmierne wypadnie włosów nie muszą wcale świadczyć o chorobie tarczycy. Bardzo nie polecam konsultacji z tym lekarzem. Brak profesjonalizmu i cierpliwości do pacjenta! Lekarz nieuprzejmy, po podaniu daty urodzenia i tożsamości powiedział że wygrałam 5 zł za prawidłowe podanie danych. Szczyt chamstwa. Nie polecam! Omijać szerokim łukiem!

Jeszcze nigdy nie wystawiłam żadnemu lekarzowi złej opinii. Lekarze są tylko ludźmi, mogą mieć różne opinie, więc staram się nikogo nie oceniać zwłaszcza po jednej wizycie. Jeśli chodzi o Pana Jerzego podczas wizyty telefonicznej (takie czasy) w pakecie LUXMED: - nie pytając mnie o wagę i wzrost stwierdził, że nieprawidłowe wyniki badań laboratoryjnych na pewno są konsekwencją nadwagi (moje BMI obecnie 21,61, w najgorzym momencie 23,74 - w obu przypadkach waga prawidłowa). Oczywiście nadwaga ma ogromny wpływ na wiele czynników, ale może wypadałoby najpierw zapytać pacjenta o wagę? - kiedy ...

- kiedy przedstawiałam swoje przypuszczenia dotyczące przyczyn objawów usłyszałam, że pacjenci nie są od diagnozowania schorzeń.
- stwierdził, że skoro moja poprzednia wizyta u endokrynologa miała miejsce 10 dni temu nie powinnam się umawiać na kolejną (mimo tego, że problem nadal nie został rozwiązany).
- lekarz rozłączył się podczas, gdy tłumaczyłam swój problem, po ponownym połączeniu powiedział, że cały dzień rozmawia z pacjentami (była godz. 9:00) i jeszcze mu się to nie wydarzyło, więc to na pewno moja wina.
Podczas całej rozmowy czułam się bardzo niekomfortowo. Zero zrozumienia i pomocy ze strony lekarza. Nonszalancja i szyderczy ton nie przystoją lekarzowi. Już dawno nikt nie potraktował mnie równie obcesowo. "Wizyta" odbyła się w ramach pakietu medycznego, nie wyobrażam sobie natomiast zapłacić za takie spotkanie. Okropne doświadczenie.

trzeba się telefonicznie umawiać na wizytę? alala2@onet.pl

trzeba się telefonicznie umawiać na wizytę? alala2@onet.pl

Do doktora chodzę od 12 lat. Trafnie rozpoznał miją chorobe i podjął leczenie. Bardzo miły, uprzejmy, potrafi słuchać. Kompetentny fachowiec i wspaniały człowiek. Gorąco polecam.

Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do Pana Jerzego już po paru wizytach. Zazwyczaj moje wizyty u endokrynologa trwały 5 minut i kończyły się na wypisaniu recepty. Bardzo cieszę się, że ktoś w końcu porządnie mnie przebadał i wypowiedział się na temat mojego zdrowia. Mam 20 lat, tarczycę wycięto mi w całości 2 lata temu i od tamtego czasu nigdy nie otrzymałam tak miłej i profesjonalnej pomocy. Może miałam pecha. Tak czy inaczej, bardzo polecam!

Jestem wymagającym pacjentem i u wielu lekarzy już byłam.... ale jestem pod wrażeniem doktora Pacholskiego! Spokój, kompetencja, uprzejmość i przede wszystkim: trafna diagnoza, zrozumiałe przedstawienie różnych sposobów leczenia i wybór jednego z nich wraz z pacjentem.

Lekarz godny polecenia, dziś mało takich. Miły, uprzejmy, pacjent nie czuje się intruzem, którego trzeba się jak najszybciej pozbyć, bo następny czeka. Polecam. JW

Polecam. JW

Pierwszy endokrynolog, który wyjaśnił mi całą istotę mojej choroby. Żetelny, konkretny i uprzejmy. Gorąco polecam.

lekarz godny polecenia, sympatyczny, miły, potrafi słuchać, rewelacja

lekarz godny polecenia, sympatyczny, miły, potrafi słuchać, rewelacja