dr Jerzy Przewoźny

Pediatra

To nie lekarz,to cudotworca,slowo lekarz jest zbyt male do tak wspanialego wielkiego czlowieka .,o tak ogromnej wiedzy, ktora w pelni wykorzystuje w swym zawodzie,godny najwiekszych slow uznania, podziekowania a przede wszystkim nasladowania,bo faktu nikt nie zmieni ,ze takich lekarzy z latarnia morska szukac.

Pan Doktor to prawdziwy anioł nasz synek meczyl sie z kolkami Pan Doktor nam bardzo pomógł nie znam innego takiego który ma tak ogromną wiedzę inni lekarze mogli by się od niego uczyć a nie tylko brać pieniądze za nic oby więcej takich ludzi z taką pasją do leczenia i z takim podejściem.Pozdrawiam

Nie polecam, już nie powinien leczyć ludzi sam potrzebuje leczenia. Jeszcze raz zdecydowanie nie polecam!!!

...jest to lekarz z powolania..takich lekarzy sie juz nie spotyka...trafnie stawiajacy diagnoze...oddany swym pacjentom..posiadajacy ogromna wiedze medyczna..powinien byc wzorem godnym do nasladowania przez obecnych lekarzy ,ktorym daleko do dr J.Przewoznego..

Najlepszy lekarz jakiego spotkalam w zyciu.Wspanialy fachowiec.Czlowiek.

Najlepszy lekarz jakiego spotkalam w zyciu.Wspanialy fachowiec.Czlowiek.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Krotoszyn"?

Kopernika 18a

al. Powstańców Wielkopolskich 60