dr Jerzy Przewoźny

Pan Doktor to prawdziwy anioł nasz synek meczyl sie z kolkami Pan Doktor nam bardzo pomógł nie znam innego takiego który ma tak ogromną wiedzę inni lekarze mogli by się od niego uczyć a nie tylko brać pieniądze za nic oby więcej takich ludzi z taką pasją do leczenia i z takim podejściem.Pozdrawiam

Nie polecam, już nie powinien leczyć ludzi sam potrzebuje leczenia. Jeszcze raz zdecydowanie nie polecam!!!

...jest to lekarz z powolania..takich lekarzy sie juz nie spotyka...trafnie stawiajacy diagnoze...oddany swym pacjentom..posiadajacy ogromna wiedze medyczna..powinien byc wzorem godnym do nasladowania przez obecnych lekarzy ,ktorym daleko do dr J.Przewoznego..

Najlepszy lekarz jakiego spotkalam w zyciu.Wspanialy fachowiec.Czlowiek.

Najlepszy lekarz jakiego spotkalam w zyciu.Wspanialy fachowiec.Czlowiek.

Szczerze polecam kompetentny lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym

Szczerze polecam kompetentny lekarz z dużym doświadczeniem zawodowym

Nie znam drugiego takiego lekarza, ktory tak zna sie na rzeczy, widac ze posiada ogromna wiedze, dokładnie przebada ,przeprowadzi wywiad , do tego jest tak sympatyczny. Dzieki niemu pokonałam kolki mojego dziecka w taki sposób o jakim nikt dotad nie słyszał;) Oby zył 100lat!!!!!!!!!!!!!

+++++ ++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++

+++++ ++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++

po niedoleczeniu mojego dziecko,od razu stwierdził zapalenie płuc i skierował nas do szpitala. za co bardzo mu dziękuję. Ostatio byłam na kase chorych u pewnej pani doktor, stwierdziła u dziecka lekkie zapalenie gardła, a na drugi dzień nie wierząc jej poszłam do pana dr. Jurka i stwierdził on ostre zapalenie gardła i krtani

Bardzo dobry lekarz dla dzieci jak i dla starszych...chociaz na poczekali widzimy bardzo duzo dzieci. Zna sie na rzeczy widac ze wie co robi. polecam.