lekarz Jerzy Przybycień

Lekarz z ogromną wiedzą,bardzo zaangażowany, wybitny specjalista.Zleca masę dokładnych, szczegółowych badań więc szybko znajduje przyczynę niepowodzeń.Lecząc się u Doktora, czułam że jestem w dobrych rękach,słuchałam się jego zaleceń i w końcu na świat przyszedł upragniony dzidziuś:-)Jestem Doktorowi niesamowicie wdzieczna za wszystko co dla nas zrobił.

Duży profesjonalizm i chęć pomocy parom które borykają się z niepłodnością. Polecam z całego serca pana doktora, dzięki któremu jestem mamą prawie juz rocznej córeczki! Pan doktor nie naciska na in vitro, jeżeli są inne sposoby to od nich zaczyna, tak było i w naszym przypadku.

Ok miły fachowiec dba o pacjentki czego potwierdzeniem są kolejki aż do parkingu ma cierpliwość i każdej poświęca maksimum czasu kosztem swojego życia prywatnego

Wspaniały lekarz który poswieca sie dla swoich pacjentek.Ciesze sie że to własnie pan doktor mnie operował,co prawda było to bardzo dawno ale takich osòb sie nie zapomina.

Gdy po wielu miesiacach staran zaszlam w ciaze i ja stracilam plakal razem ze mna, kiedy chcialam sie poddac powiedzial ze bedzie walczyl ze mna, dal nadzieje i wsparcie, mase badan i dzieki Panu Doktorowi mam swoje upragnione skarby! Do konca zycia bede mu za to wdzieczna! Polecam go z calego serca,!

zgadzam się z tym poniżej mnie też straszył że mam duży problem itd.a naciągał mnie tym na in vitro.Po dwóch latach u niego-zmieniałam klinikę poniewż pierwsze IVC ciąża i poronienie a dwie kolejne stymulacje nie udane.Od miesiąca jestem w Novum Warszawa pierwsza stymulacja wlasnie się konczy 7 jajeczek.Nie jestem latwa do stymulowania ale trzeba mieć też głowę i kiedy trzeba zwiększać dawki leków itp.i tak mam w wawie a w Parensie doktor przepisywal tylko 150uj Menoupur+tyle samo Gonal i nic więcej a jak nie urosły to powiedzial że nie oplaca się pobierac tylko dwóch komórek...Dr.Lewandowki otworzył mi oczy, polecam nie traćcie czasu i pineiędzy na Parens, on nie ma wiedzy i labolatorium najlepsze jest w wawie i Białymstoku.Nie mówić juz o tym że gdy miałam w Parens dwie kolejne stymulacje to nawet nie powiedzial abym srobiła progesteron i tsh z 2dc.I już nie mówiąc o tym że jak poszłam na konsultację do dr.Kostyka (Kraków)wykrył że mam z mężem między soba przeciwciała i endometrioze.Więc po cholere było in vitro i stymulacje jak i tak by była lipa!?mam żal i cieszę się ze jeźdżę do wawy tu jestem w dobrych rękach.Tu nie idą jak w Parens na ilość tylko na jakość.Dziewczyny wydajcie na dojazdy do warszawy i tam jeździjcie szkoda Waszego czasu w KRk.

To fakt kiedyś pan doktor był naprawdę godny polecenia , ale te czasy minęły dawno chodziłam do niego z pierwszym dzieckiem potem miałam problemy robił mi mały zabieg w gabinecie po krótkim czasie sytuacja się powtórzyła więc podeszłam do niego z bólem zapytać co dalej mam robić i czy zrobi jeszcze raz jak spieprzył sprawę , a on bezczelnie wyrzucił mnie twierdząc , że zajmuje się tylko bezpłodnością tyle , że nie pamiętał , że ja chodziłam do niego w sumie 12lat . Zmienił się niesamowicie to nie ten doktor którego znałam teraz to cyniczny, bezczelny facet i chyba tak naprawdę to powinien zmienić zawód bo on do tego już się nie nadaje z takim podejściem , a nawiasem mówiąc to do cudotwórców i i pięknych słówek, które piszecie to mu naprawdę daleko , daleko . SZKODA CZASU ........

Mówił dużo o "problemie". Dzisiaj wiem, że raczej z premedytacją mnie straszył. Zrobiłam dokładne badania w innym miejscu. Nic z jego "monologu" się nie potwierdziło.

Chociaż na pierwsza wizytę czekałam prawie miesiąc, to na kolejne umawiam się co tydzień bez żadnych problemów (monitoring). Pan doktor jest b. miły, kompetentny, wszytko tłumaczy i wyjaśnia na przykładach. Wzbudza moją nadzieję, że wreszcie się uda.