lekarz Jerzy Przybyliński

Chirurg dziecięcy

Jesteśmy zadowoleni z Doktora, w sierpniu byliśmy z USG syna miał torbiela becera pod kolanem obejrzał go powiedział że są dwie opcje czekamy pół roku aż się samo wchłonie albo zwolnienie z w-f. od razu wpisał skierowanie na oddział dwa tyg temu syn był operowany dziś drugi raz u Doktora byliśmy na kontroli jesteśmy zadowoleni. Za dwa tyg znowu mamy być żeby zobaczyl jak się goi rana

Idealny lekarz, bardzo dobry specjalista, wyrozumiały, cierpliwy, najlepszy na tym oddziale, a najważniejsze bardzo dobry człowiek, który potrafi pomóc innym. Dziękuję Doktorze.

Wspaniały lekarz profesjonalista w każdym calu. Prawdziwy lekarz z powołania. Potrafi dobrze wytłumaczyć chorobę i poświęca tyle czasu pacjentowi, ile dokładnie potrzeba, nie bagatelizuje objawów. Moje dziecko przyjmował w Poradni chirurgii dla dzieci WSS w Słupsku, ale pracuje również na oddziale chirurgii. Serdecznie dziękujemy

Serdecznie dziękujemy

Wspaniały lekarz, cudowna osoba. Jestem niezwykle wdzięczna. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu oraz profesjonalnemu podejściu udało się uratować rączkę mojego syna. Polecam każdemu. Dzięki Panu Doktorowi uwierzyłam, że niemożliwe czasami jest osiągalne.

W sierpniu 2015 roku odpoczywaliśmy całą rodziną na wakacjach w Bydlinie. W nocy nasza Mama doznała rozległego zawału. Pan Doktor Przybyliński przyjechał w karetce. Reanimacja była bardzo długa i ciężka w pocie czoła i przy płaczu całej rodziny. Dziś już wiemy że gdyby nie Doktor nasza Mama by nie żyła. Gdyby nie jego ludzkie podejście i brak rutyny zostałybyśmy znowu sierotami bo 10 miesięcy wcześniej straciłyśmy Tate. Dziś nasza Tereska żyje i pomimo tego że Jej serce bije zaledwie w kilkunastu procentach i ma wszczepiony stymulator, jesteśmy szczęśliwi że Jest z nami. Może dalej się z nami śmiać i rozmawiać, robić pyszne pierogi i pączki, być ukochaną Babcią dla naszych dzieci. My wiemy że wtedy w karetce nie przyjechał do Mamy Lekarz, przyjechał ANIOŁ. Bóg zapłać Panie Doktorze :)
Dozgonnie wdzięczne córki Wioleta i Monika, wdzięczne wnuki i cała Rodzina z Łomianek.

Najlepszy chirurg w Słupsku, który potrafi wszystko na spokojnie wytłumaczyć i dąży do tego żeby dziecko wyleczyć do końca! Bardzo polecam!

Pan doktor prawdopodobnie uratował mojemu dziecku życie. Dziecko z wysoką gorączką, bólem brzucha i w fatalnymi wynikami krwi profesjonalnie zajął się nim w szpitalu, zoperował, zmienił antybiotyk. Dziecko wyzdrowiało. 5 godzin przed operacją inna Pani doktor na obchodzie (w szpitalu mają jakieś swoje podziały na sale a dr Przybyliński zajął się dzieckiem po 15stej godzinie kiedy został jako dyżurny lekarz na cały oddział a Pani poszła sobie do domu) kazała czekać i nie była w stanie nic powiedzieć i nawet nie zleciła usg. Często do nas zaglądał, rozmawiał, b. dużo tłumaczył, nie straszył. WIELKI SZACUNEK PANIE DOKTORZE! Pozostanę wdzięczna do końca życia. Dziękuję!

Najlepszy chirurg w Słupsku z wielkim sercem do dzieci

Najlepszy chirurg w Słupsku z wielkim sercem do dzieci

Wzbudza zaufanie. Jest dobry w tym co robi.

Wzbudza zaufanie. Jest dobry w tym co robi.

Ma wspaniałe podejście do pacjentów i zdecydowanie można 'mu się powierzyc' , wie co robi i jako jednemu z nielicznych zależy na sprawnemu wyleczeniu pacjentów - a przynajmniej tak mi się wydaje ;-)