dr n. med. Jerzy Przylipiak

Ortodonta, Chirurg szczękowo twarzowy

2,4

Pan Doktor ma indywidualne podejście do pacjenta. Zawsze znajdzie czas na rozmowę z pacjentem i wyjaśnienie techniki leczenia. Jestem zadowolona z efektu końcowego. Leczenie trwało ok 2 lat.

Właśnie wyszedłem od Pana Przylipiaka i muszę stwierdzić, że wszystkie dotychczasowe opinie są w 100% trafne (poza opinią użytkownika victor, jedynego zresztą nieanonimowego, którego opinia wygląda jak słabej jakości marketing szeptany). Pan doktor nie włożył rękawiczek, zanim zaczął mi grzebać przy zębach (zgrozo!), a gdy weszła Pani asystentka, nagle jakby zaczął czegoś szukać, udając profesjonalistę. Szczękę rozwierał na siłę, ignorując prośbę o lekkie zmniejszenie siły naporu. Ponadto, gdy zalecany przez dentystę zabieg wycięcia kawałka dziąsła okazał się zbyteczny, wpisał w papier "badania specjalistyczne", bo jak sam stwierdził "za coś Pan przecież musi zapłacić". Przy umawianiu wizyty dopytywałem, ile kosztuje sama konsultacja - ponoć jest darmowa.

Zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontatk z tym lekarzem. Żałuję, że nie zajrzałem tu wcześniej.

kompetentny i miły, z dużą wiedzą, wie co robi... po 3 latach w końcu upragnione zdjęcie aparatu i jest efekt. Godny polecenia!

tak moja ocena na 1,5 pkt - nie polecam. brak kompetencji i wiadomości. Leczy pięć lat bez efektu a nawet wręcz przeciwnie.

Niestety mi też zepsuł zęby. Potwierdzam, ten człowiek nie wie co robi, już 5 lat prostuje mi zęby za grubą kasę a efektu jak nie było tak nie ma. Szkoda że 5 lat temu nie było o nim żadnych opinii w internecie. Szukam osób poszkodowanych przez tego ortodontę. Coś z tym trzeba zrobić!Kontakt na lukaszek54@o2.pl

Miałem nosić aparat 2.5 roku. Nosze już 5lat!!! Odnoszę wrażenie że ten człowiek nie ma pojęcia co robi!!! Zmarnowane dużo czasu, ciężko zarobione pieniędze i zszargane nerwy. Szukajcie kogoś innego!

Arogancki, traktuje pacjenta jak śmiecia, niekompetentny

Arogancki, traktuje pacjenta jak śmiecia, niekompetentny

Niby ma takie doświadczenie a nie umie leczyć wad zgryzu! Zepsuł mi zęby i wziął za to grube tysiące. Nie polecam nikomu tego lekarza.