lekarz Jerzy Rajewski

2,5
2,5
2,2
2,9

Doktor przyjął córkę 6l , osłuchowo zbadał, popukał w brzuszek nie spojrzal nawet w gardlo, ale stwierdził że jest zdrowa!! miala 39.9 ° byla osowiala a w dodatku doszla jej jelitowka. Powiedział nam rodzicom ze jesteśmy zbyt przewrażliwieni. Nie przepisał żadnych leków na odporność czy probiotykow , czy nawet nie powiedział że mamy przyjść na kontrolę. Corka jak wyszliśmy od niego powiedziała że boli ja gardlo, napady kaszlu az do wymiotów , katar. . Bardzo się spieszył, na koniec stwierdził że jesteśmy dodatkowymi pacjentami i .. do widzenia . . ...

.. do widzenia . . Nie polecam !!!

Pan doktor w ogóle nie skupił się na moim problemie i cały czas powtarzał, że czas przeznaczony na wizytę to 10 minut z czego przez 30 sekund wykonał badania, a następne 5 opowiadał o niekompetencji pań z rejestracji (które są bardzo miłe i rzeczowe) oraz o tym jak bardzo prowokuję go do jałowego tłumaczenia zasad funkcjonowania przychodni chociaż próbowałem się tylko dowiedzieć jakich konkretnie badań ode mnie oczekuje. Przyszedłem z dwoma doskwierającymi problemami zdrowotnymi, niestety w ogóle się nie zajął miejscami dotkniętymi chorobą. Po 5 minutach wyprosił mnie z gabinetu. Nie polecam.

Nie polecam Pana doktora Ra****** - nieuprzejmy, przemądrzały. Aż strach zapytać o cokolwiek bo zbyt często trafia się na jego zły humor. Pozostali lekarze ok.

Kompetentny, kulturalny, zainteresowany pacjentem. Skierowal mnie na wszelkie badania, wyjaśnił moje wątpliwości, odpowiedział na pytania. Gorąco polecam.

Do tego lekarza tylko z katarem. Ale pielęgniarki bardzo miłe i nadrabiają wszystko.

MOIM ZDANIEM LEKARZ MALO PROFESJONALNY. NIE ODPOWIADA NA ZADANE PYTANIA -ZROBIL ZE MNIE PROSTACZKE JAK ZAPYTALAM O WSKAZNIK PRZEKROCZONY W MOCZU.BARDZO JESTEM NIE ZADOWOLONA Z JEGO USLUG. INNI LEKARZE W PRZYCHODNI OK. PIELEGNIARKI B.MILE WSZYSTKO DOBRZE. ALE ON WLASCICIEL PORAZKA. ZE JESZCZE TACY LECZA LUDZI SZOKKK NIE POLECAM

Miał wykonać badania dla kierowców, ale miał stale jakieś problemy pieczątka mu nie pasowała od specjalisty.Kiedy poszedłem do innego lekarza wykonującego badania dla kierowców nie było problemu z tymi pieczątkami a wniosek był wypisany prawidłowo, po czym wróciłem do p. Rajewskiego odzyskać swoje wpłacone zaliczkowo 50zł powiedział że mi ich nie odda i że jak nie wyjde to wezwie policje.NIE POLECAM OSZUST BIERZE PIENIĄDZE ZA NIE WYKONANE BADANIA !!!!!!!!!!!!

Według mnie jest mało zaangażowany ale słyszałam również że podobno w godzinach pracy jako lekarz rodzinny na fundusz przyjmuje pacjentów z medycyny pracy prywatnie

Nie jestem zbytnio zadowolony. Ani z tego Pana ani z innych lekarzy którzy z Nim pracują. Czas się przenieść !!!!

nie polecam leczyl mnie 2 lata na bol kregoslupa i tylko faszerowal lekami,nic nie pomoglo