Dobry, uczciwy i mega lekarz, który nawet w nocy zobaczy co dzieje się z chorym na oddziale. Człowiek z zasadami!!!!!!a takich w obecnych czasach już niewielu. polecam ten szpital, oddział chirurgi i nade wszystko tego lekarza. byłam tam. wypadek, grudzień 2015 roku.

polecam ten szpital, oddział chirurgi i nade wszystko tego lekarza.
byłam tam. wypadek, grudzień 2015 roku.

Dr Jerzy Ropel to absolutny profesjonalista z dużą wiedzą i doświadczeniem, a przy tym wspaniały, sympatyczny człowiek. Przeprowadził u mnie wszczepienie portu dożylnego. Doktor ma rewelacyjne podejście do pacjenta, udziela pełnych informacji, jest pomocny, zaangażowany, reaguje szybko na każdy problem. Z racji choroby nowotworowej i innych dolegliwości stykam się z różnymi lekarzami. Ludzie tacy jak Dr Jerzy Ropel wnoszą światło do tego środowiska, pokazując, że lekarz może łączyć wysokie kompetencje z umiejętnością budowania właściwych relacji z pacjentem opartych na wzajemnym szacunku :-) Polecam z całego serca!

BARDZO DOBRY LEKARZ URATOWAŁ MI ŻYCIE PO WYPADKU SAMOCHODOWYM Z CIĘŻKIM OBRAŻENIAMI ZAWSZE ZNAJDZIE CZAS NA PACJENTA . ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU GODNY POLECENIA FACHOWIEC , PO PROSTU DOBRY CZŁOWIEK NA PRAWDĘ GODNY POLECENIA . DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO - MARCIN

DOBRY LEKARZ. WYSZEDLEM ZE SZPITALA PO SZCZEGOLOWEJ OBSERWACJI. POMIMO WIELU OPERACJI ZNAJDZIE CZAS DLA KAZDEGO.

Wspaniały człowiek i specjalista. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!!!! Ratuje opinie szpitala.

wspaniały lekarz, wybitny fachowiec i poprostu dobry człowiek. po ciężkich obrażeniach odniesionych w wypadku motocyklowym dr Ropel z chirurgami odziału szpitala w Kartuzach uratowali moje życie za co będę im dozgonnie wdzięczny.

Lekarz który jest radnym troche mylą mu się funkcje.

Lekarz który jest radnym troche mylą mu się funkcje.